سایت افزایش ممبر تلگرام رایگان

سایت افزایش ممبر تلگرام رایگان

وب سایت سئو فارسی ( صفحه اول گوگل ) : سایت افزایش ممبر تلگرام رایگان – افزایش ممبر در تلگرام دو نوع اصلی دارد. افزایش ممبر فیک کانال و افزایش ممبر واقعی کانال.

افزایش ممبر تلگرام رایگان

برای افزایش ممبر بصورت رایگان می توانید نرم افزار اندرویدی زیر را دانلود کرده و پس از نصب آن و جمع آوری سکه می توانید بصورت رایگان برای خود ممبر دریافت کنید، این ممبر ها فقط برای کانال های تلگرامی هستند.

نصب نرم افزار از گوگل پلی

شما با عضو شدن و دیدن پست های دیگران می توانید برای خود در این نرم افزار سکه جمع آوری کنید و بصورت کاملا رایگان برای کانال تلگرام خود ممبر دریافت کنید. برای افزایش ممبر کانال شما حتما میبایست بصورت عمومی باشد.

برای افزایش ممبر تلگرام بصورت رایگان میبایست حتما نعدادی عضو اولیه برای کانال خود جمع آوری کنید برای مثال شما باید حدود ۱۰ کا عضو حقیقی جمع کنید و پس از آن با قرار دادن پست های جذاب و با کیفیت در کانال خود باعث شوید که اعضا پست های شما را برای آشنایان و دوستان خود ارسال کنند و باعث افزایش ممبر رایگان کانال شما شوند.

سایت افزایش ممبر فیک تلگرام

افزایش ممبر فیک برای کانال های تازه تاسیس بسیار لازم و مفید می باشد، همان طور که می دانید کاربران برای عضویت در کانال حتما به تعداد اعضای آن کانال توجه می کنند. به همین دلیل کانال هایی که کمتر از ۱۰ کا ممبر دارند در هنگام تبلیغات و گرفتن عضو های حقیقی ریزش بیشتری را مشاهده می کنند.

خرید فالوور تلگرام

سایت افزایش ممبر واقعی تلگرام

برای افزایش ممبر واقعی به دو صورت می توان عمل کرد روش اول اضافه کردن اعضای حقیقی بصورت اجباری و روش دوم اضافه کردن ممبر واقعی با استفاده از تبلیغات پاپ آپ.

خرید ممبر واقعی برای کانال تلگرام

در روش اد اجباری ممبر ها بدون اینکه اطلاع داشته باشند به اجبار بواسطه نرم افزارهایی که در تلفن همراه خود نصب دارند به کانال شما اضافه می شوند، این روش ریزش چشم گیری دارد و می توان گفت ریزش اولیه ۴۰ درصدی را مشاهده خواهید کرد، البته ریزش ممبر واقعی به نوع فعالیت و کیفیت پست های کانال بستگی دارد.

در روش تبلیغات پاپ آپ ، کاربران در هنگام استفاده از برنامه های داخل تلفن همراه خود تبلیغ شما را بصورت پاپ آپ متنی مشاهده می کنند و در صورت تمایل بر روی تبلیغ کلیک کرده وارد کانال شما می شوند و در صورت تمایل به کانال اضافه می شوند. این روش ریزش کمتری نسبت به روش اد اجباری دارد ولی در این روش نیز ریزش ۲۰-۳۰ درصدی را مشاهده خواهید کرد.

برای ثبت سفارش و خرید ممبر می توانید از منوی بالای صفحه وارد صفحه خرید ممبر شده و سفارش خود را ثبت کنید، سفارش های ممبر فیک حدود ۱ ساعت برای هر کا ممبر زمان میبرد و سفارش های ممبر واقعی در زمان ۲۴ ساعت تحویل داده می شود.

جست و جوهای نزدیک به سایت افزایش ممبر تلگرام رایگان

افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام رایگان

ربات افزایش ممبر تلگرام

افزایش ممبر واقعی تلگرام رایگان

۱۰۰ ممبر رایگان

ربات افزایش ممبر واقعی رایگان

ترفند افزایش ممبر کانال تلگرام رایگان

۵۰۰ ممبر رایگان

افزایش ممبر فیک تلگرم

Menu