افزایش ممبر گروه

افزایش ممبر گروه

وب سایت سئو فارسی ( صفحه اول گوگل ) : در این مقاله قصد داریم تا درباره افزایش ممبر گروه توضیح دهیم.

افزایش ممبر گروه دو نوع اصلی دارد، افزایش ممبر فیک گروه و افزایش ممبر واقعی گروه . 

افزایش ممبر گروه فیک

یک نکته اصلی که در مقالات قبلی نیز به مکررات به آن اشاره داشتیم موضوع کانال های تازه باز شده یا کانال هایی با بازدید و ممبر کم و پایین است.

برای راه اندازی یک گروه تلگرام اولین قدم را می توان خرید ممبر فیک گروه دانست، معمولا گروه ها و کانال هایی که فالوورهای کمی دارند در هنگام تبلیغات و جذب ممبر واقعی به مشکل می خورند، معمولا اشخاص در گروه هایی که اعضای کمی داشته باشند عضو نمی شوند و یا سریع لفت می دهند.

خرید ممبر گروه تلگرام

افزایش ممبر واقعی گروه تلگرام

پس از خرید ممبر فیک برای گروه برای جذب ممبر واقعی در گروه فقط روش اد اجباری موجود می باشد. روش اد اجباری به واسطه نرم افزارهایی که کاربران بر روی دستگاه خود نصب کرده اند صورت می گیرد و کاربران را بصورت اجباری به گروه شما اضافه می کند و شخص اطلاع ندارد که چگونه به گروه اضافه می شود.

افزایش ممبر گروه رایگان

کانال ها یا گروه های تلگرامی که به تازگی باز شده اند و یا از ممبر و بازدید خوبی برخوردار نیستند در ابتدا نباید به فکر جذب ممبر واقعی به گروه یا کانال خود باشند.

بهتر است در ابتدا آمار و یا تعداد ممبر های کانال خود را افزایش دهند تا ممبر واقعی با وارد شدن در کانال یا گروه شما با دیدن ممبر های بالا کانال خود به خود جذب کانال شما شده و در آن ماندگار شود.

اگر عکس این موضوع رخ دهد یعنی شما با تعداد ممبر های پایین اقدام به خرید ممبر واقعی کنید سودی برای شما به همراه نخواهد داشت و شما بعد از اضافه شدن ممبر واقعی به کانال شاهد ریزش بسیار زیاد ممبر ها خواهید بود به همین دلیل پیشنهاد می شود که ابتدا مقداری ممبر فیک برای کانال یا گروه خود تهیه کنید و بعد از اینکه تعداد  ممبر های کانال یا گروه به حد مطلوبی رسید اقدام به جذب  ممبر واقعی به کانال یا گروه خود کنید.

ربات افزایش ممبر فیک

باید به این نکته نیز بپردازیم که ممبر فیک برای شما بعد از اضافه شدن به کانال یا گروه تان ریزشی به همراه نخواهد داشت چون از ممبر های آفلاین تشکیل شده است و تنها تعداد ممبر کانال شما را بالا می برد و بازدید برای پست های شما به همراه نخواهد داشت.

ربات افزایش ممبر واقعی

ممبر واقعی نیز بعد از اضافه شدن برای کانال یا گروه شما از هر روشی  ریزش را به همراه خواهد داشت و این ریزش طبیعی بوده زیرا شما با ممبر های واقعی طرف هستید و ممبر های کانال شما اگر با محتوا و موضوع کانال شما ارتباط خوبی برقرار نکنند و برای ممبر ها حاضر در کانال یا گروه شما مطالبی که قرار می دهید جذابیت نداشته باشد از گروه شما خارج می شوند پس به محتوا و مطالبی که در کانال یا گروه قرار می گیرد نیز توجه داشته باشید.

ربات افزایش ممبر واقعی رایگان