افزایش ممبر تلگرام

افزایش ممبر تلگرام

وب سایت سئو فارسی ( صفحه اول گوگل ) : افزایش ممبر تلگرام – امروزه تلگرام به یک رسانه بسیار قوی و پر مخاطب تبدیل شده است، در این شبکه اجتماعی به دلیل داشتن امکاناتی چون ایجاد کانال و گروه زمینه بسیار مناسبی ایجاد کرده است تا بتوان در آن کسب و کار اینترنتی را پیاده سازی کرد و به درآمد بسیار بالایی دست پیدا کرد.

خرید ممبر تلگرام

فرم خرید اینترنتی ممبر تلگرام
  • در صورت بروز مشکل با این شماره با شما در ارتباط خواهیم بود
  • لطفا دقت بفرمایید که برای خرید ممبر میبایست کانال عمومی باشد و آی دی کانال را برای ما ارسال کنید

افزایش ممبر فیک تلگرام

طبق آمار های در دستری توسط فناوری اطلاعات کشور بیش از ۱۸ میلیون کاربر تلگرام در ایران وجود دارد و بیش از ۱۰۰ هزار کسب و کار اینترنتی در این شبکه اجتماعی دارای فعالیت هستند.

خرید ممبر تلگرام

آدرس دفتر: تهران – میدان رسالت – ابتدای خیابان مدنی پلاک ۱۵۳۹
۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸ – ۰۹۱۲۵۳۳۹۸۱۳

افزایش ممبر واقعی تلگرام

یکی از مشکلات مهم در ایجاد کسب و کار در شبکه اجتماعی تلگرام جمع آوری ممبر واقعی تلگرام می باشد. برای افزایش ممبر واقعی در تلگرام چند راهکار وجود دارد که در زیر به آن ها می پردازیم ولی قبل از آن پیشنهادی مهم برای کانال های تازه تاسیس داریم.

ادد ممبر کانال تلگرام

ثبت سفارش

البته برای افزایش ممبر واقعی تلگرام روش های دیگری نیز وجود دارد که می توانید در صفحه سفارشات تعرفه آن را مشاهده فرمایید، روش دیگر افزایش ممبر واقعی در تلگرام ، استفاده از تبلیغات پاپ آپ می باشد، در این روش تبلیغات کانال شما بصورت تبلیغ در نرم افزارهای کاربران نمایش داده می شود ، این تبلیغ بصورت پاپ آپ در صفحه کاربر باز شده و کاربران پس از مشاهده تبلیغ در صورت تمایل روی آن کلیک کرده و پس از مشاهده کانال شما باز هم در صورت تمایل به کانال شما اضافه می شوند.

خرید ممبر فیک حرفه ای با بازدید

با خرید این پکیج شما می توانید بهمراه ممبر بازدید را نیز دریافت کرده و همچنین می توانید زمان انجام بازدید را نیز خود مشخص فرمایید.

افزایش ممبر کانال تلگرام

برای اطلاعات بیشتر می توانید به پایین همین مطلب مراجعه کنید، در ادامه توضیحات تکمیلی به همراه تعرفه برای مشاهده شما عزیزان قرار داده شده است.

افزایش ممبر فیک تلگرام

پیشنهاد ما برای کانال های تازه تاسیس در شروع بکار خرید ممبر فیک می باشد. چرا؟

اکثر کاربران تلگرام برای جوین شدن به یک کانال حتما تعداد اعضای آن کانال را نگاه می کنند و در صورت پایین بودن تعداد ممبرهای کانال به کانال جوین نمی شوند و یا در هنگام خرید به آن کانال اعتماد نمی کنند. تعداد ممبر بالا نشان دهنده حجم کسب و کار شما و مشتری های شما می باشد، در یک کانال اعضا فقط به تعداد ممبرها دسترسی دارند و نمی توانند ببینند که آیا این تعداد ممبرها فیک هستند یا واقعی!!

خرید ممبر فیک تلگرام

نکته بعد در هنگام تبلیغات برای جذب ممبر واقعی است که خرید ممبر فیک به چشم می آید، تفاوت دریافت اعضا در یک کانال با ۲۰۰ عضو و یک کانال با ۵۰۰۰ عضو فیک کاملا مشخص است. کانال ها با اعضای پایین در هنگام تبلیغات ممبر واقعی بسیار پایینی دریافت می کنند و یا پس از دریافت ریزش بسیار بالایی دارد.

اولین قدم برای ورود به کسب و کار در تلگرام ایجاد یک کانال با مطالب مناسب و در قدم بعدی افزایش ممبرهای آن کانال می باشد.

خرید ممبر تلگرام رایگان

در ادامه همین مطلب لینک دانلود برنامه برای خرید ممبر تلگرام رایگان وجود دارد.

ممبر فیک آماده

پس از ثبت سفارش توسط شما زمان تحویل ممبر های فیک هر کا ۱ ساعت و برای سفارش ممبر واقعی حداکثر ۲۴ ساعت می باشد.

اطمینان به ما برای خرید ممبر فیک :

وب سایت سئو فارسی زیر مجموعه شرکت سرای تجارت دیبا بوده که این شرکت دارای شماره ثبت رسمی آدرس ثبت شده می باشد و بیش از ۲ سال از فعالیت این شرکت در حوزه اینترنت و فناوری اطلاعات می گذرد.

وب سایت سئو فارسی بیش از ۱ سال فعالیت دارد، شما می توانید با وارد شدن به لینک زیر http://www.webconfs.com/web-tools/domain-age-tool عمر دامنه این وب سایت را بررسی کنید.

تمامی پرداخت های شما نیز فقط به شماره کارت مدیرعامل رسمی شرکت واریز می گردد. ( در صفحه روش های پرداخت آمده است )

آدرس دفتر: تهران – میدان رسالت – ابتدای خیابان مدنی پلاک ۱۳۵۹
۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸ – ۰۹۱۲۵۳۳۹۸۱۳

برنامه افزایش ممبر تلگرام

شما با استفاده از برنامه های افزایش ممبر تلگرام می توانید تا حدودی ممبر رایگان دریافت کنید، شما می توانید برای دریافت برنامه افزایش عضو رایگان ما از سمت راست صفحه روی کلید “دانلود نرم افزار ممبرگیر تلگرام” کلیک کنید.

افزایش ممبر واقعی تلگرام

برای افزایش ممبر واقعی تلگرام چند روش مختلف وجود دارد، اولین روش محبوب بین کاربران روش اد اجباری ممبر در کانال می باشد.

افزایش ممبر تلگرام با اد اجباری

در روش اد اجباری اعضا بدون اینکه اطلاع داشته باشند به کانال شما اضافه می شوند، در این روش حدودا ۲۰ الی ۴۰ درصد ریزش را مشاهده خواهید کرد، البته بعد از گذشت چند روز نگه داشتن این ممبر ها و راضی نگه داشتن اعضای کانال بر عهده خود شما می باشد.

روش اد اجباری خود به ۳ روش مختلف می تواند انجام شود که هزینه آن ها با یکدیگر تفاوتی ندارد ولی در ریزش اعضا با یکدیگر متفاوت هستند. روش اد اجباری هیدن ، اد اجباری سایلنت و اد اجباری معمولی.

ادد ممبر کانال تلگرام

افزایش ممبر تلگرام با روش اد اجباری هیدن

اد اجباری هیدن به این صورت است که ممبرهای واقعی به کانال شما اضافه می شوند و اعضا به کانال شما دسترسی ندارند که آن را مشاهده کنند!! این روش با اینکه ممبر واقعی به کانال شما اضافه می شود ولی درآمدی برای شما در بر نخواهد داشت و البته ریزش هم ندارد!! ( توصیه نمی شود)

این روش برای بعضی از همکاران ما خیلی جذاب است و معمولا از این روش استفاده می کنند چون ریزش خیلی کمی دارد ولی هیچ بازخوردی هم برای شما ندارد.

افزایش ممبر تلگرام با روش اد اجباری سایلنت

در این روش اد اجباری ممبرها وقتی به کانال اضافه می شوند، کانال بصورت میوت یا بی صدا می باشد به همین دلیل ریزش آن از حالت اد معمولی کمتر می باشد، بهترین روش و بالاترین بازخورد را نسبت به ریزش دارد، زیرا خیلی از ممبرها حس می کنند خودشان به کانال اضافه شدند.

افزایش ممبر تلگرام با روش اد اجباری معمولی

در این حالت کاملا بصورت عادی ممبر به کانال شما اضافه می شوند و بصورت نرمال آلرت های پست های شما را مشاهده می کنند، در این روش ریزش بسیار بالایی مشاهده خواهید کرد ( حدود ۷۰ درصد )

افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام رایگان

برای افزایش ممبر بصورت رایگان می توانید از نرم افزار افزایش ممبر تلگرام ما استفاده کنید، با این برنامه شما می توانید با دیدن آگهی و عضو شدن در کانال های دیگران بصورت رایگان سکه جمع آوری کنید و پس از جمع آوری سکه می توانید برای کانال تلگرام خود سفارش افزایش ممبر دهید.

این برنامه مخصوص به گوشی های اندرویدی می باشد و در آینده برنامه مخصوص به گوشی های اپل نیز به اضافه خواهد شد.

لینک دانلود نرم افزار افزایش ممبر تلگرام رایگان

برای دانلود کلیک کنید

لینک دانلود برنامه افزایش عضو کانال تلگرام

افزایش ممبر تلگرام با روش پاپ آپ

در این روش تبلیغ کانال شما بصورت پاپ آپ در نرم افزاهای ما نمایش داده می شود و سپس ممبرها به کلیک بر روی تبلیغ کانال شما به کانال اضافه می شوند. ( ریزش این روش در حدود ۱۰ الی ۳۰ درصد می باشد )

در حال حاضر بدلیل فیلترینگ تلگرام امکان اضافه کردن ممبر تلگرام بوسیله تبلیغات پاپ آپ امکان پذیر نمی باشد.

خرید ممبر تلگرام

افزایش ممبر گروه تلگرام از طریق نرم افزار افزایش ممبر کانال تلگرام یا ربات افزایش ممبر تلگرام و خرید ممبرکانال یا خرید اعضای کانال تلگرام  می توان افزایش ممبرگروه تلگرام که ادمین آن هستید را شاهد بود.

بیشتر مخاطبین به دنبال روش هایی نظیر افزایش ممبر واقعی تلگرام رایگان هستند که ما در این مقاله به روش هایی اشاره خواهیم داشت تا با اجرای آن ها ممبر کانال یا گروه خودتان را افزایش دهید. افزایش ممبر فیک تلگرام بسیار کم هزینه تر از افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام است.

افزایش ممبر تلگرام

تولید محتوا یکی از فاکتور های مهم برای جذب ممبر های واقعی است که بسیار مهم است شما می توانید با تولید محتوا مناسب موضوع کانال خود مخاطب و ممبر واقعی جذب کنید

نگه داشتن این کاربران نیز امر مهمی است که بی ربط به کانال یا گروه تلگرام شما نیس شما می توانید با به روز بودن مطالب و گزاشتن مطالب جذاب مخاطب را در گروه یا کانال خود نه تنها نگه دارید بلکه آنرا رفته رفته افزایش دهید.

گروه یا کانال های تازه تاسیس می توانند با خرید ممبر فیک برای شروع تا ممبر واقعی بیشتری جذب کنند البته همانطور که اشاره کردیم محتوا کانال شما بسیار مهم است.

اما ما در اینجا سه روش برای شما معرفی میکنیم که می توانید با انجام این سه روش سر و سامانی به گروه یا کانال خود بدهید.

  1. افزایش ممبر تلگرام با استفاده از پاپ آپ:

این روش تبلیغات است که به صورت پاپ آپ نمایش داده می شود و ممبر هایی که از طریق این روش جذب می شود درصد ریزش بسیار پایینی نسبت به ۲ روش دیگر که در ادامه به آن می پردازیم دارد

ریزش در ای روش در حدود ۲۰% است و قیمت هر ۱k ممبر آن حدود ۸۵۰۰۰ تومان می باشد که این روش ممبر واقعی برای کانال یا گروه شما جذب میکند نه ممبر فیک و حدود ۲۴ ساعت این پروسه زمان می برد.

البته لازم بذکر است روش اد اجباری خود به سه بخش جدا تقسیم می شود، روش اد اجباری بصورت هیدن، روش اد اجباری بصورت سایلنت و اد اجباری بصورت معمولی.

  1. افزایش ممبر تلگرام با استفاده از اد اجباری:

در این روش ممبر به صورت اجباری در کانال شما عضو می شود که این روش از طریق برنامه ها یا بازی هایی که در دسترس عموم است صورت میگیرد اما این روش چون مانند روش بالا تبلیغات به حساب نمی آید.

کاربر یا ممبر در کانال یا گروه به صورت اجباری اد می شود و ریزش ۵۰% را به همراه دارد قیمت هر ۱k آن در حدود ۵۰۰۰۰ تومان هزینه به همراه دارد که این پروسه نیز مانند پروسه قبلی ۲۴ ساعت ادامه دارد.

  1. افزایش ممبر تلگرام از طریق برنامه:

این روش نیز که به اصطلاح به آن استفاده کاربران فیک می گویند. اما در حقیقت در پشت این ماجرا نیز کاربران واقعی وجود دارند اما offline هستند و عملا حظوری در کانال یا گروه شما ندارند و بازدید برای محتوا یا پست های شما به عمل نمی آید.که این روش روزانه ۱۰۰ الی ۱۵۰ نفر را به گروه یا کانال شما اضافه میکند و هر ۱k آن حدود  ۲۰۰۰۰ تومان هزینه به همراه دارد.

کلمات کلیدی نزدیک به این مقاله

افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام رایگان

افزایش ممبر واقعی تلگرام رایگان

خرید ممبر کانال

افزایش ممبر تلگرام رایگان

افزایش ممبر فیک تلگرام

ربات افزایش ممبر کانال تلگرام

افزایش ممبر گروه تلگرام

خرید ممبر تلگرام رایگان

——————————-

برای دریافت نرم افزار افزایش ممبر تلگرام میتوانید از لینک زیر استفاده کنید

https://play.google.com/store/apps/details?id=telegram.channel.member.adder

Menu