Telegram Members

Buy Telegram members

telegram member 

50 Free members for demo

For buy please contact us in telegram : @siahgosh_support OR in Whatsapp 0037455069038
U can Pay by: Bitcoin , Skrill , Webmoney , Perfect money

telegram member
buy telegram member
increase channel member with lowest price and best quality
we have 2 type of members
1) silent member or fake
this member is fixed and maximum have 10% loss
best solution for new channels
2) Real members
this members is real. real member if don’t like channel can leave it.
real member loss 30% – 50%

buy telegram (app) fake member for channel and group
lowest price start from 2$
u can buy members with BITCOIN or SKRILL.
also we can increase POST VIEW in channel
If u have question please contact with us :
https://t.me/siahgosh_support

U can Pay by:

Bitcoin , Skrill , Webmoney , Perfect money

buy telegram member

buy real telegram members and fake member with best price and best quality, u can first take 50 member free for demo and then if u want buy u can pay by bitcoin , Skrill account , Web money or Perfect money

buy telegram members

fake telegram member generator

free telegram channel members

free telegram subscribers

add fake member to telegram channel online, all orders complete maximum in 24 hours, u can take 50 members for demo

buy telegram subscribers

फ्री टेलीग्राम सदस्य
टेलीग्राम चैनल के सदस्य
टेलीग्राम समूह के सदस्य
टेलीग्राम सुपर समूह के सदस्य
Bepul telegrammani 
Telegram kanalining a'zosi 
Telegram guruhi a'zosi 
Telegram super guruhi a'zosi 
Бесплатный участник 
Telegram Участник 
телеграммы Член группы 
Telegram Член супергруппы Telegram 
 عضو برقية مجانية عضو في قناة
 Telegram عضو مجموعة 
Telegram عضو مجموعة
 Telegram السوبر 
 Gratis Telegramlid 
Telegram-kanaallid
 Telegramgroeplid 
Telegram supergroeplid 

خرید ممبر تلگرام

خرید ممبر تلگرام یکی از پروسه هایی است که برای شروع بکار هر کانال تلگرام یا گروه تلگرام لازم است، شبکه های اجتماعی و مخصوصا در کشور ما نرم افزار تلگرام محیطی عالی برای کسب و کارهای اینترنتی فراهم آورده است و هر کسی با کمترین دانش در حوزه فناوری می تواند براحتی کسب و کار اینترنتی برای خود راه اندازی کند.

شبکه های اجتماعی و مخصوصا در کشور ما نرم افزار تلگرام محیطی عالی برای کسب و کارهای اینترنتی فراهم آورده است و هر کسی با کمترین دانش در حوزه فناوری می تواند براحتی کسب و کار اینترنتی برای خود راه اندازی کند.

بزرگی کسب و کار در شبکه های اجتماعی به اعضایی که شما در دسترس دارید یا به اصطلاح ممبرهای کانال یا ممبر های گروه شما هستند. برای مثال یک کانال فروشگاهی با ۵۰٫۰۰۰ هزار عضو واقعی زمینه بسیار عالی برای افزایش چشم گیر فروش محصولات محسوب می شود، یک کانال با این تعداد ممبر واقعی مانند این است که شما یک مغازه در بهترین جای ممکن برای کسب و کار خود اجاره کنید ولی با این تفاوت که شما برای کانال تلگرام هیچ هزینه اجاره ای ندارید.

به جای آن شما باید در نظر بگیرید که همان طور که شما باید اجاره یک مغازه را پرداخت کنید، برای تداوم کار در تلگرام باید تبلیغات مداوم انجام دهید و ممبر های واقعی خود را افزایش دهید.

افزایش ممبر تلگرام

افزایش ممبر تلگرام چند مدل متفاوت دارد که در زیر و دیگر مقالات این سایت به توضیح آن ها می پردازیم.

خرید ممبر فیک

خرید ممبر فیک را می توان اولین قدم برای راه اندازی یک کانال تلگرام یا گروه تلگرام نام برد. همان طور که شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد وقتی وارد یک کانال می شوید و می خواهید به کانال جوین شوید و یا از آن کانال خریدی انجام دهید حتما به اعضای کانال و همچنین تعداد بازدید پست های آن کانال توجه می کنید.

تعداد اعضای یک کانال اعتبار آن کانال را به شما نشان می دهد، مثلا یک کانال با ۵۰۰ ممبر قطعا اعتبار کمتری نسبت به یک کانال با ۱۰٫۰۰۰ ممبر را دارد و اعضا در صورتی که بخواهند خریدی انجام دهند قطعا بیش از ۹۰ درصد از کانالی خرید و یا اعتماد می کنند که تعداد ممبرهای بالاتری داشته باشد.

معمولا کانال های کمتر از ۱۰٫۰۰۰ ممبر یا به اصطلاح ۱۰ کا ممبر را یک کانال تازه تاسیس می نامند بدین معنی که برای راه اندازی یک کسب و کار میبایست حداقل ۱۰ کا ممبر داشته باشید که در نظر کاربران، کانال شما مورد اعتماد باشد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره شد کانال های با ممبر پایین در هنگام اضافه شدن ممبر واقعی با مشکل روبرو هستند و در صورت اضافه شدن ممبرهای واقعی ریزش بسیاری را مشاهده خواهند کرد، برای بر طرف کردن این مشکل راهکار خرید ممبر فیک تلگرام می باشد.

ممبر فیک معمولا ریزش در حدود ۱۰ درصدی دارند و میتوان گفت شما با خرید ممبر فیک تا چند ماه برای شروع بکار کانال یک مقدار اعضای ثابتی را در کانال و یا گروه خود مشاهده خواهید کرد.

خرید ممبر واقعی

خرید ممبر واقعی تلگرام چند روش دارد که در زیر توضیحاتی در ارتباط با این روش ها خدمت شما ارائه خواهیم کرد.

خرید ممبر واقعی با اد اجباری یا جوین اجباری

این روش از خرید ممبر تلگرام بدلیل قیمت مناسب ممبر واقعی در بین مدیران کانال ها بسیار محبوب می باشد، این روش را می توان مانند تبلیغات قدیمی ارسال پیامک دانست، همان طور که در ارسال پیامک بیش از ۶۰ درصد پیامک های ارسالی شما خوانده نمی شوند و اشخاص بدون باز کردن پیامک آن را پاک می کنند، در این روش نیز حدود ۴۰ درصد اعضایی که بصورت اجباری در کانال شما اضافه می شوند بدون نگاه کردن به حتی ۱ پست شما خارج می شوند.

در روش اد اجباری یا جوین اجباری همان طور که از نام آن نیز مشخص است اعضا بصورت اجباری به کانال شما اضافه می شوند و هیچ اطلاعی ندارند که چگونه این کار صورت می گیرد.

اد اجباری ممبر تلگرام خود چند روش بعنوان زیر مجموعه دارد که در انتهای همین مقاله به توضیح آن خواهیم پرداخت.

خرید ممبر واقعی با تبلیغات پاپ آپ

دیگر روش خرید ممبر برای کانال تلگرام استفاده از تبلیغات پاپ آپ می باشد. در این روش که بواسطه نرم افزارهای نصب شده بر روی تلفن همراه هوشمند اعضا انجام می شود ، تبلیغ کانال شما بصورت یک صفحه پاپ آپ متنی برای کاربران نمایش داده می شود.

کاربران پس از دیدن تبلیغ کانال شما در صورت تمایل وارد کانال شما می شوند و پست های شما را ملاحظه می کنند و در صورت تمایل به کانال شما جوین می شوند، این روش بدلیل تبلیغاتی بودن شما ریزش کمتری را مشاهده خواهید کرد ولی راضی نگهداشتن کاربران واقعی پروسه دشواری هست و نگهداشتن این اعضای واقعی به فعالیت کانال بستگی دارد.

برای آنکه روشن تر شود برای مثال شما ۱۰۰۰ نفر را در نیای واقعی در نظر بگیرید، قطعا تمامی این افراد هر کدام سلایق و نظرات مختلفی دارند ، برای مدیریت یک کانال این موضوع بسیار با اهمیت است که پست هایی که در کانال خود قرار می دهد با فکر باشد تا به هیچ قشر خاص و یا فردی توهین نشود و بتواند این کاربران را راضی نگاه دارد.

همان طور که می دانید هر شخص معمولا در بیش از ۵ الی ۱۰ کانال جوین نمی شود، خود را در نظر بگیرید قطعا تعداد کانال هایی که بصورت دائم در آن ها هستید و آن کانال ها را دنبال می کنید همین حدود تعداد هست ، پس شما برای مدیریت یک کانال باید تمامی تلاش خود را بکنید که به نظر ممبرها جزو بهترین ها باشید تا شما را انتخاب کنند.

خرید ممبر واقعی ارزان

همان طور که در بالا نیز اشاره شد ارزان ترین روش خرید ممبر واقعی ، روش اد اجباری می باشد که در صفحه مربوط به تعرفه ها و یا از تصویر بالای صفحه می توانید تعرفه خرید ممبر واقعی تلگرام را مشاهده کنید.

ارزان ترین ممبر واقعی تلگرام

روش اد اجباری را تست کنید، این روش ارزان ترین مدل برای افزایش ممبر تلگرام می باشد.

خرید ممبر فیک بدون ریزش

خیلی از ممبرهای فیک که توسط همکاران ما ارائه می شوند ریزش حدود ۸۰ درصدی در ۲ ماه دارند، این ریزش بدلیل این است که از نرم افزارهای عضوگیر استفاده می کنند و در این نرم افزارها تمامی کسانی که در آن ها فعالیت می کنند خود دارای کانال هستند و برای افزایش ممبر فقط به کانال ها اضافه می شوند که پس از دریافت ممبر از کانال ها خارج می شوند.

ممبر های فیک ما اکثرا شماره های مجازی هستند به همین دلیل کمترین ریزش ممکن را مشاهده می کنید، مقدار ریزش شماره های مجازی حدود ۱۰ درصد می باشد و آن نیز بدلیل این است که تلگرام بعضی از شماره های مجازی که بیش از حد به کانال ها عضو می شوند را بعنوان رباط تشخیص داده و آن ها را بلاک می کند.

خرید ممبر واقعی بدون ریزش

این تیتر بسیار جالب بنظر می آید و نظر خیلی از مدیران کانال های تازه تاسیس را بخود جلب می کند، ولی واقعا همچین چیزی وجود دارد!! شما خود را بجای اعضای کانال قرار دهید، وارد یک کانال شدید و از آن راضی نیستید بدون هیچ مشکلی می توانید از آن خارج شوید.

یک نکته بسیار مهم این است که ممبری که ریزش نداشته باشد قطعا ممبر فیک هست و یکی از راه های تفکیک ممبر واقعی و ممبر فیک مقدار ریزش این اعضا از کانال یا گروه است، پس لطفا فریب این تیتر های جذاب و فریبنده را نخورید.

خرید ممبر فیک ارزان

بهترین قیمت ممبر فیک را از ما بخواهید. تمامی ممبرهایی که ما اضافه می کنیم شماره های مجازی هستند و می توان گفت که این ممبرهای فیک ریزش ندارند.

خرید ممبر فیک بدون ریزش

ممبرهای فیک هم در بعضی موارد ریزش بالایی دارند، بعضی از همکاران ما از نرم افزارهای شبکه ای برای افزایش فیک اعضا استفاده می کنند به این صورت که شما به یک کانال عضو می شوید و یا مبلغی پرداخت می کنید تا یک ممبر به شما اضافه شوند، این نرم افزارهای شبکه ای برای افزایش ممبر بعد از ۱-۲ هفته ریزش بسیار بالای دارند و شاید حدود ۶۰ الی ۸۰ درصد ریزش کنند!!

ممبرهایی که ما به شما عزیزان ارائه می کنیم ممبر فیک بدون ریزش بوده با حداکثر ریزش ۱۵ درصد در ۳ ماه، این ممبر های فیک شماره های مجازی هستند و این ریزش ۱۵ درصدی نیز بخاطر تلگرام می باشد که بعضی از شماره های مجازی را می بندد و به همین دلیل شما ریزش ۱۰ درصدی را مشاهده خواهید کرد.

خرید ممبر تلگرام رایگان

شما با خرید هر مقدار ممبر فیک از ما حدود ۳۰ درصد ممبر تلگرام رایگان بعنوان هدیه از ما دریافت می کنید که این ممبر رایگان برای جبران ریزش احتمالی در بلند مدت نیز می باشد.

خرید ممبر اختیاری

خرید ممبر اختیاری یا همان خرید ممبر تلگرام با استفاده از تبلیغات می باشد که ما به شما استفاده از تبلیغات پاپ آپ را برای افزایش ممبر تلگرام پیشنهاد می کنیم.

خرید ممبر گروه تلگرام

برای افزایش ممبر گروه تلگرام تنها دو حالت بیشتر نداریم، گروه محدودیت هایی دارد که اجازه تبلیغات به ما نمی دهد و فقط می توان به دو صورت برای گروه ممبر اضافه کرد.

خرید ممبر فیک گروه تلگرام

ممبر فیک گروه تلگرام هیچ تفاوتی با ممبر فیک کانال تلگرام ندارد و در این حالت نیز ممبر فیک تماما شماره های مجازی هستند که به گروه اضافه می شوند.

خرید ممبر واقعی گروه تلگرام

برای افزایش ممبر واقعی گروه فقط می تواند از روش جوین اجباری استفاده کرد که مانند کانال اعضایی که به گروه شما وارد می شوند به هیچ عنوان اطلاع ندارند که به چه صورتی به گروه شما اضافه شده اند.

افزایش ممبر فیک تلگرام

این تیتر نیز مشابه خرید ممبر فیک تلگرام است که در بالا به آن اشاره شد.

Menu