افزایش ممبر تلگرام

وب سایت سئو فارسی : در این مقاله قصد داریم راهکارهای افزایش ممبر تلگرام را برای شما عزیزان بصورت کامل توضیح دهیم.

راهکارهای افزایش ممبر تلگرام

امروزه کانال های تلگرامی در رونق بخشیدن به کسب و کارها نقش بسیار پر رنگی ایفا می کنند. یک کسب و کار کوچک با ایجاد یک کانال قوی می تواند در کمترین زمان ممکن به سود دهی بالایی برسد، به همین دلیل بحث فروش ممبر و افزایش ممبر در کانال تلگرام بسیار پر رنگ شده.

اولین راهکار برای افزایش ممبر تلگرام ، خرید ممبر تلگرام است.

راهکار افزایش ممبر تلگرام : ۱ -خرید ممبر تلگرام

خرید ممبر را می توان ساده ترین راهکار برای افزایش تعداد ممبر کانال دانست. البته برای کانال های تازه تاسیس برای استارت اولیه کار خود می توان گفت خرید ممبر تلگرام تنها راه پیش روی این کانال ها است.

کانال های تازه تاسیس برای راه اندازی یک کانال پر مخاطب و برای بدست آوردن درآمد از کانال مشکلات زیادی را باید تحمل کنند و می توان گفت یک شبه و بدون برنامه نمی توان یک کانال با کیفیت راه اندازی کرد.

اولین قدم برای راه اندازی یک کانال را می توان خرید ممبر فیک دانست! چرا؟

خرید ممبر فیک

همان طور که برای شما هم اتفاق افتاده هست وقتی می خواهید به یک کانال جوین شوید حتما به تعداد ممبر های کانال توجه خاص می کنید و سپس به پست های آن نگاه می کنید ( بیش از ۸۰ درصد کاربران ) . پس برای جمع آوری ممبرهای واقعی برای کانال شما باید از رده یک کانال تازه تاسیس ( کانال های زیر ۱۰ کا اصطلاحا تازه تاسیس شمرده می شوند) به یک کانال قابل قبول افزایش دهید تا بتوانید با انجام تبلیغات بر روی کانال اعضای واقعی جذب کنید.

تعرفه خرید ممبر فیک از ما

پس از خرید ممبر فیک و بالا بردن رتبه کانال خود از کانال تازه تاسیس به یک کانال قابل قبول برای کاربران شما باید بدنبال جذب ممبر واقعی باشید.

خرید ممبر واقعی

برای افزایش دادن ممبر واقعی خود چند راهکار پیش رو دارید که در زیر به تک تک آن ها می پردازیم.

خرید ممبر واقعی با روش اد اجباری

همان طور که از اسم این روش مشخص است، در روش اد اجباری ممبر ها بدون اینکه اطلاع داشته باشند به کانال شما اضافه می شوند. این روش بیشترین ریزش را در بین روش های افزایش ممبر تلگرام را دارد ( حدود ۳۰ – ۵۰ درصد )

البته شما می توانید با قراردادن پست های جذاب ریزش ممبر ها را به حداقل ممکن برسانید.

البته لازم بذکر است روش اد اجباری نیز خود به ۳ زیر مجموعه تقسیم می شود، روش اد اجباری معمولی ، همان طور که از نام نیز مشخص است بصورت معمولی به کانال اضافه می شوند یعنی آلرت جوین براشون می رود و به همین دلیل بیشترین ریزش ( تا ۸۰ درصد ) دارد. روش دیگر اد اجباری سایلنت می باشد که می توان گفت بهترین روش اد اجباری ممبر هست که ممبر ها وقتی به کانال اضافه می شوند ، کانال برای آن ها سایلنت هست و آلرت های کانال براشون نمی رود ( حدود ۵۰ درصد ریزش) و روش سوم اد اجباری هیدن می باشد که ممبرهایی که به کانال جوین می شوند با اینکه تماما حقیقی هستند ولی آن ها کلا کانال شما را نمی بینند!! و به همین دلیل ریزش خیلی کمی دارد ولی بازدید نیز ندارد چون کلا کانال شما برای کاربران قابل شماهده نیست!!

تعرفه خرید ممبر اد اجباری

خرید ممبر واقعی با روش پاپ آپ

این روش را می توان بهترین روش خرید ممبر واقعی دانست، چون کاملا تبلیغاتی هست. در این روش تبلیغات کانال شما بصورت پاپ آپ در تلفن همراه کاربران نمایش داده می شود و در صورتی که کاربر تمایل داشته باشد وارد کانال شما شده و باز در صورت تمایل به کانال شما اضافه می شوند.

کلا در هر روشی که شما ممبر واقعی جذب کنید شاهد ریزش خواهید بود، ولی می توان گفت این روش کمترین درصد ریزش را خواهد داشت البته فعالیت کانال بسیار تاثیرگذار است ( حدود ۲۰-۴۰ درصد ) .

شما باید در نظر بگیرید که با اعضای حقیقی در ارتباط هستید نمی توانید انتظار داشته باشید مثلا ۲ هفته هیچ پستی نزارید و ممبر ها داخل کانال شما بمانند!! ریزش ممبر واقعی کاملا بر عهده مدیر کانال هست و ما هیچ ضمانتی روی ریزش ممبر واقعی نداریم.

تعرفه خرید ممبر پاپ آپ

راهکار افزایش ممبر تلگرام : ۲ – تبلیغات تلگرام

پس از خرید ممبر تلگرام و رساندن تعداد اعضا به یک مقدار قابل قبول بهترین راه برای پیشبرد کار و افزایش ممبر های واقعی تبلیغات تلگرام هست.

تبلیغات تلگرام به این صورت هست که شما با کانال هایی که تعداد بالایی ممبر دارند مکاتبه کرده و در کانال های آن ها تبلیغات انجام می دهید یعنی یک پست تبلیغاتی ایجاد کرده و کانال هایی که با آن ها مکاتبه کردید آن پست را قرار می دهند و از طریق آن پست شما ممبر های واقعی مفید و هدفمند می گیرید.

پیشنهاد ما به شما عزیزان برای تبلیغات تلگرام در کانال هایی هست که بالای ۱ میلیون ممبر دارند، چون الان خیلی از کانال هایی که بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ کا ممبر دارند بیش از ۸۰ درصد ممبرها فیک هستند و این کانال ها با خرید داعمی بازدید فیک و ممبر فیک می خواهند کسب درآمد کنند و تشخیص این کانال ها می توان گفت امکان پذیر نیست.

پس درست است که هزینه بیشتری برای تبلیغات می دهید ولی اطمینان دارید که اعضای واقعی و هدفمند جذب می کنید.

راهکار افزایش ممبر تلگرام : ۳ – پست های جذاب

بعد از مدتی که شما اعضای واقعی مناسبی جذب کردید ( حدود ۱۰۰ کا ممبر واقعی ) دیگر کمتر احتیاج به تبلیغات دارید، پست های شما و همچنین کاربران شما خود تبلیغات کانال را انجام داده و با قرار دادن پست های جذاب یا آفر هایی که روی کانال قرار می دهید اعضای جدید خود بخود بسمت کانال شما کشیده می شوند.

افزایش ممبر گروه تلگرام

راهکار برای افزایش ممبر در گروه های تلگرام تفاوت زیادی با کانال های تلگرامی ندارد و در گروه نیز شما میبایست برای شروع مقداری ممبر فیک خریداری کنید و بعد از ممبر فیک بدنبال جذب ممبر های واقعی باشید، معمولا گروه ها برای کارهای تخصصی ایجاد می شوند به همین دلیل جذب ممبر واقعی هدفمند می تواند بسیار دشوار باشد.

اگر در کنار کانال تلگرامی خود یک وب سایت نیز داشته باشید می تواند بسیار موثر باشد، شما می توانید با قراردادن لینک کانال و یا گروه خود در وب سایت باعث شوید که اعضا از وب سایت به سمت گروه و یا کانال تلگرامی شما آشنا شوند و به این ترتیب تعداد اعضای واقعی و بازدید خود را بالا ببرید.

البته لازم بذکر است که سایت هایی که در صفحه اول گوگل قرار دارند می توانند این اثر را بر روی کانال بگذارند!!

توضیحاتی مختصر در ارتباط با کلماتی که شاید در تبلیغات مشاهده کنید:

افزایش ممبر تلگرام رایگان

خوب همان طور که در بالا نیز اشاره شد شما برای افزایش ممبر تلگرام رایگان باید به سطحی از ممبر واقعی برسید که خود آن اعضا تبلیغات شما را انجام دهند، این کلمه در ابتدای کار یک کانال می تواند کاملا بی معنی باشد!

دانلود برنامه افزایش ممبر تلگرام

برنامه های افزایش ممبر تلگرام معمولا بصورتی کار می کنند که هیچ ممبر واقعی به شما نمی توانند اضافه کنند و اعضایی هم که اضافه می کنند اغلب صاحبان کانال ها هستند که برای جذب ممبر کانال برای خود ، به کانال های دیگر عضو می شوند و پس از گرفتن عضو از آن کانال ها لفت می دهند ، پس این نوع ممبر ها ریزش بالایی دارند ( حدود ۸۰ درصد ) که بیش از ۹۰ درصد آن ها اصلا کانال شما را نیز مشاهده نمی کنند.

ربات افزایش ممبر تلگرام

ربات افزایش ممبر تلگرام !! واقعا عجیب هست!! من توضیحی نداریم ! واقعا وجود دارد؟

برای اینستاگرام وجود دارد چون شما می توانید بروید پست های دیگران را لایک کنید، آن ها را فاللو کنید تا ممبر واقعی جذب کنید ، خوب این کار را به ربات میسپریم که به جای ما انجام دهد ولی برای تلگرام همچین راهکاری واقعا نداریم.

افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام رایگان

توضیحات در بالا آمده است، می توانید به آن مراجعه کنید.

افزایش ممبر واقعی تلگرام رایگان

باز هم استفاده از کلمات مشابه، برای اطلاعات بیشتر می توانید دوباره این مقاله را مطالعه کنید.

افزایش ممبر فیک تلگرام

این نیز کاملا مشخص است ، در قسمت ۱ این مقاله به آن اشاره شده است.

ربات افزایش ممبر واقعی رایگان

فقط می توان گفت همچین چیزی برای تلگرام وجود ندارد .

امیدواریم که این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد، برای اطلاعات بیشتر می توانید بصورت مستقیم با ما در تماس باشید.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments