چگونه در صفحه اول گوگل باشیم

چگونه در صفحه اول گوگل باشیم

سئو فارسی : یکی از سئوالاتی که اکثر صاحبان مشاغل با آن روبرو هستند این است که چگونه در صفحه اول گوگل باشیم ؟ وب سایت هایی که در صفحه اول گوگل قراردارند چگونه به این رتبه رسیده اند؟

آیا ما نیز می توانیم به صفحه اول گوگل برسیم؟ چه مدت زمان میبرد که وب سایت ما نیز به این رتبه دست یابد؟ هزینه رسیدن به صفحه اول گوگل چه مقدار است؟

همان طور که می دانید بیش از ۳ میلیون وب سایت فعال داریم ولی کسری از ۱ درصد این وب سایت ها به صفحه اول گوگل می رسند.

رسیدن به صفحه اول گوگل مانند وارد شدن به یک مسابقه است. برای موفقیت در یک مسابقه باید تلاش بسیاری کرد که جزء نفرات اول مسابقه شد پس از آن نیز برای باقی ماندن در بین نفرات اصلی مسابقه باید به تلاش ادامه داد.

بحث سئو نیز خیلی شبیه به مثال بالا هست، در همین ابتدا باید متذکر شد که رسیدن به صفحه اول گوگل یک بحث است و نگه داشتن آن رتبه یک بحث جدا می باشد، بدین معنی که هیچ کسی نمی تواند ادعا کند که من وب سایت شما را به صفحه اول گوگل می آورم و دیگر شما صفحه اول باقی می مانید.

چگونه در صفحه اول گوگل باشیم

این حرف خیلی اشتباه هست، همان طور که شما برای رسیدن به صفحه اول تلاش می کنید رقبای شما نیز در حال تلاش هستند پس در نتیجه هر کدام بیشتر تلاش کنید و مشاوران بهتری داشته باشند، موفق خواهند بود.

چگونه سئو کاران حرفه ای را تشخیص بدهیم ؟ 

پاسخ به این سئوال بسیارساده هست، نمونه کارهای انجام شده بهترین روش برای تشخیص حرفه ای بودن سئو کاران می باشد. رسیدن شما به این صفحه خود نشانه قدرت تیم ما در بحث سئو و کیفیت کار ما می باشد.

دیگر کوزه گر از کوزه شکسته آب نمی خورد!!

آوردن سایت به صفحه اول گوگل

همان طور که در مقالات دیگر نیز ذکر شد آوردن سایت به صفحه اول گوگل احتیاج به زمان و کار حرفه ای موثر دارد، مخصوصا در کلماتی که رقبای اینترنتی در آن بسیار سخت کوش هستند و به وب سایت های خود توجه می کنند رساندن وب سایت شما به صفحه اول گوگل کار هر کسی نیست و فقط یک سئوکار حرفه ای می تواند شما را به مقصود برساند.

برای رسیدن به پاسخ های سئوالاتی که دارید می توانید از دیگر مقالات ما استفاده کنید و یا بصورت مستقیم با ما در ارتباط باشید.

موبایل: ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸

موبایل: ۰۹۱۲۵۳۳۹۸۱۳

کلمات کلیدی نزدیک به این جستجو

صفحه اول گوگل تضمینی

قیمت صفحه اول گوگل

نمایش در صفحه اول گوگل

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

صفحه اول جستجوی گوگل

اوردن سایت در گوگل

آمدن در صفحه اول گوگل

Menu