چگونه در صفحه اول جستجوی گوگل قرار بگیرید؟

چگونه در صفحه اول جستجوی گوگل قرار بگیرید؟

سئو فارسی : چگونه در صفحه اول جستجوی گوگل قرار بگیرید؟ : معمولا تمامی کسانی که قصد دارند سایت خود را در صفحه اول گوگل و حتی لینک های اول تا سوم ببینند این سئوال برایشان پیش می آید که چگونه در صفحه اول جستجوی گوگل قرار بگیرید؟ پس از انجام چه مراحلی وب سایت شان در صفحه اول گوگل قرار می گیرد؟

آوردن سایت به صفحه اول گوگل

برای آنکه یک وب سایت در صفحه اول گوگل قرار بگیرد ابتدا می بایست وب سایت برای موتورهای جستجوگر بهینه سازی شود. این بهینه سازی به دو قسمت کلی تقسیم می شود. بهینه سازی داخلی سایت و بهینه سازی خارجی سایت

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

بهینه سازی داخلی سایت شامل پارامترهای زیادی می شود که از این پارامترها می توان تغییر کد نویسی قالب، محتوای سایت تا حتی نام دامنه و هاست مناسب را در بر می گیرد.

چگونه در صفحه اول جستجوی گوگل قرار بگیرید؟

رسیدن به صفحه اول گوگل کار ساده ای نیست و شما حتما میبایست از مشاوران مناسب کمک بگیرید، همچنین میزان سختی و آسانی کلمات کلیدی مرتبط با یک وب سایت و سطح رقابت موجود در آن ها باید توسط کارشناسان سئو مشخص شود.

نمایش در صفحه اول گوگل

نکته مهم در بهینه سازی یک سایت صبر است، سئو یک پروسه زمان بر می باشد و رتبه یک سایت را نمی توان در طول یک شب، به صفحه اول گوگل رساند.

هزینه آمدن به صفحه اول گوگل

معمولا عملیات سئو سایت در حدود یک هفته و عملیات بک لینک سازی در حدود یک ماه تا سه ماه زمان می برد و پس از این مدت معمولا وب سایت در صفحه اول گوگل خواهد بود.

صفحه اول گوگل تضمینی

برای اطلاعات بیشتر می توانید بصورت مستقیم با ما در تماس باشید، برای عقد قرارداد می توانید ابتدا بصورت تلفنی با ما در تماس باشید و کلیدواژه های مورد نظر خود را به همکاران ما اطلاع دهید تا پس از بررسی هزینه دقیق و زمان حدودی رسیدن وب سایت شما به صفحه اول گوگل را اطلاع دهند و پس از تایید می توانید با یک جلسه حضوری قرارداد را با یکدیگر امضا کنیم، توجه داشته باشید تمامی پروژه های سئو ما دارای بند ضمانت بازگشت کامل وجه در صورت موفق نبودن می باشد.

قیمت صفحه اول گوگل

زمان و قیمت رساندن کلمات مختلف به صفحه اول گوگل متفاوت می باشد ، ممکن است یک وب سایت در یک کلمه مشخص در زمان ۲ ماه به صفحه اول گوگل برسد ولی کلمه دیگر ۸ ماه زمان احتیاج داشته باشد تا به آن رتبه برسد ، رسیدن به صفحه اول گوگل کاملا مانند وارد شدن به یک مسابقه می باشد، رسیدن شما به صفحه اول گوگل به رقبای شما بستگی دارد و همچنین ماندن شما نیز در صفحه اول گوگل نیز همین طور.

چگونه در جستجوی گوگل اول باشیم

برای رسیدن به صفحه اول گوگل حداقل ۳ ماه زمان لازم است و پس ار آن برای نگهداشتن خود در صفحه اول گوگل حتما میبایست بصورت دائم بر روی سایت کار شود تا سایت در کلیدواژه های مورد نظر در صفحه اول گوگل بماند.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید.

موبایل: ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸

موبایل: ۰۹۱۲۵۳۳۹۸۱۳

کلمات کلیدی نزدیک با این جستجو

صفحه اول گوگل فارسی

رتبه اول گوگل

چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیریم

چگونه در جستجوی گوگل اول باشیم

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

نمایش در صفحه اول گوگل

اوردن سایت در گوگل

چگونه در صفحه اول گوگل باشیم

ترفند صفحه اول گوگل

Menu