نمایش در صفحه اول گوگل

نمایش در صفحه اول گوگل

سئو فارسی : برای نمایش در صفحه اول گوگل ابتدا وب سایت شما میبایست برای موتورهای جستجو بهینه سازی شود.

بهینه سازی برای موتورهای جستجو یا همان سئو به پارامترهای زیادی بستگی دارد. برای رسیدن به صفحه اول گوگل شما باید پارامترهای زیادی را تغییر ویا اصلاح کنید.

بهینه سازی سئو فقط از سئو کاران حرفه ای بر می آید و شما میبایست از مشاوران سئو استفاده کنید.

سئو یک وب سایت به دو بخش اصلی سئو داخلی و سئو خارجی تقسیم بندی می شود.

آوردن سایت به صفحه اول گوگل

بصورت کلی تقریبا ۲۰۰ پارامتر وجود دارد که شما برای بهینه سازی با آن ها سر و کار دارید و یکی از مهم ترین نکته ها در سئو صبر است، سئو یک پروسه ۱ شبه نیست و شما نمی توانید انتظار داشته باشید که ۱ هفته ای به صفحه اول گوگل برسید.

اگر تمام پروسه بهینه سازی سایت درست انجام شده باشد حداقل ۱ تا ۶ ماه زمان میبرد که شما به رتبه مورد نظر خود برسید. سئو کاران حرفه ای می دانند که چه موقع باید صبر کنند تا نتیجه کار خود را ببینند. تغییر مداوم پارامترهای سئو می تواند تاثیر بر عکس داشته باشد، یکی از نکات خیلی کلیدی صبر بموقع است.

قیمت نمایش در صفحه اول گوگل

برای برآورد هزینه سئو باید رقبای خود را در فضای اینترنت بررسی کنید. برای بدست آوردن زمان و هزینه دقیق سئو و رسیدن به صفحه ۱ گوگل باید میزان سختی کلیدواژه های مورد نظر شما بررسی شود، هر کلیدواژه برای رسیدن به هدف یک مقدار زمان و هزینه ای لازم دارد تا به صفحه اصلی گوگل برسد، برای مثال کلید واژه “فیزیوتراپی در تهران” زمان کمتری لازم دارد نسبت به کلید واژه “کاغذ دیواری”.

برای برآورد دقیق هزینه و زمان حتما با ما تماس بگیرید.

برای رسیدن به پاسخ های سئوالاتی که دارید می توانید از دیگر مقالات ما استفاده کنید و یا بصورت مستقیم با ما در ارتباط باشید.

موبایل: ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸

موبایل:۰۹۱۲۵۳۳۹۸۱۳

کلمات کلیدی نزدیک به این مقاله

صفحه اول گوگل تضمینی

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

صفحه اول جستجوی گوگل

اوردن سایت در گوگل

آمدن در صفحه اول گوگل

طراحی سایت در صفحه اول گوگل

Menu