قیمت صفحه اول گوگل

قیمت صفحه اول گوگل

سئو فارسی : تعیین قیمت صفحه اول گوگل و رسیدن وب سایت شما در کلیدواژه های خاص به صفحه اول گوگل به پارامترهای زیادی بستگی دارد.

اصلی ترین نکته تاثیر گذار برای برآورد هزینه رسیدن سایت شما به صفحه اول گوگل رقبای اینترنتی شما می باشند، همان طور که در دیگر صفحات نیز مثال زده شد رسیدن و ماندن در صفحه اول گوگل مانند وارد شدن به یک مسابقه می باشد، همان طور که قهرمانی در یک مسابقه به رقبای شما در آن بستگی دارد در بحث سئو نیز کاملا به رقبای شما و سایت های آن ها بستگی دارد.

برای اطلاع دقیق از هزینه قیمت صفحه اول گوگل با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

زمان رسیدن به صفحه اول گوگل

زمان رسیدن به صفحه اول گوگل می تواند بسیار متفاوت باشد ولی حداقل زمان برای یک وب سایت تازه تاسیس ۲ ماه برآورد می شود و کمتر از آن می توان گفت بجز موارد خیلی کم، امکان پذیر نیست. زمان رسیدن به صفحه اول گوگل می تواند تا ۹ ماه هم برسد که برای کلمات با رقابت بالا این زمان لازم است.

صفحه اول گوگل تضمینی

برای کسب اطمینان بیشتر مشتریان عزیز ما تمامی پروسه سئو سایت شما را تضمین می کنیم، به این صورت که اگر در مدت زمان ذکر شده در قرار داد به صفحه اول گوگل نرسیدید تمامی پرداختی ها را بدون هیچ پیش شرطی بصورت کامل باز می گردانیم.

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

برای مثال برای رسیدن به صفحه اول گوگل در کلماتی مانند کاغذدیواری در حدود ۹ ماه زمان لازم داشت. همان طور که می دانید یکی از نمونه کارهای ما کلید واژه کاغذ دیواری می باشد که با وجود داشتن رقبایی مانند دیجی کالا، باما بعد از حدود ۹ ماه جزو ۳ رتبه اول گوگل رسیدیم.

قیمت صفحه اول گوگل

نمایش در صفحه اول گوگل

رسیدن به صفحه اول گوگل در واقع مانند حضور در یک مسابقه می باشد، یکی از پارامترهای اصلی برای حضور شما در صفحه اول گوگل رقبای شما هستند به نسبتی که رقابت در صفحه اول گوگل بیشتر باشد کار شما سخت تر خواهد بود.

حداقل مقدار قرارداد های سئو از ۳ م تومان شروع می شود.

هزینه آمدن به صفحه اول گوگل

برای اطلاع دقیق از هزینه قیمت صفحه اول گوگل با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

کارشناسان ما با بررسی رقبای شما در صفحه اول گوگل ، قیمت صفحه اول گوگل را به شما اطلاع خواهند داد، بررسی رقبا در صفحه اول گوگل فقط از کارشناسان سئو بر می آید.

چگونه در صفحه اول جستجوی گوگل قرار بگیرید؟

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل مانند وارد شدن به یک مسابقه می باشد، یعنی رسیدن به صفحه اول گوگل یه بحث است و ماندن در صفحه اول گوگل مبحث جدایی می باشد ، کاملا شبیه یک مسابقه می باشد که تا زمانی یک ورزشکار می تواند در رتبه قهرمانی خود بماند تا تمرین و تلاش کند ، اگر یک مدت زمانی از تمرینات دور شود قطعا رتبه خود را از دست می دهد، رتبه گوگل هم بهمین صورت می باشد.

آوردن سایت به صفحه اول گوگل

یعنی تا زمانی شما در صفحه اول گوگل قرار دارید که بر روی سایت شما بصورت مداوم کار شود و در صورتی که سایت شما بروز و مداوم در حال کار نباشد شما بمرور زمان رتبه خود را از دست خواهید داد.

رتبه اول گوگل

برای گرفتن رتبه اول گوگل در کلیدواژه مورد نظر سایت شما میبایست از هر نظر واقعا درجه یک باشد، یعنی تا حد امکان تمامی موارد مربوط به سئو در آن بهینه شده باشد و بصورت مداوم نیز بر روی سایت کار شود و البته در بحث رتبه اول گوگل رقبا بسیار تاثیرگذار هستند! باید ببینیم که رقبای شما در کلیدواژه مورد نظر چگونه کار کرده اند.

نمایش سایت در صفحه اول گوگل

برای رسیدن به پاسخ های سئوالاتی که دارید می توانید از دیگر مقالات ما استفاده کنید و یا بصورت مستقیم با ما در ارتباط باشید.

موبایل: ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸

موبایل:۰۹۱۲۵۳۳۹۸۱۳

کلمات کلیدی نزدیک به این مقاله

نمایش در صفحه اول گوگل

هزینه صفحه اول گوگل

صفحه ۱ گوگل تضمینی

هزینه آمدن به صفحه اول گوگل

صفحه اول گوگل تضمینی

آوردن سایت به صفحه اول گوگل

چگونه در صفحه اول جستجوی گوگل قرار بگیرید؟

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

Menu