قیمت سئو – هزینه سئو

قیمت سئو – هزینه سئو

سئو فارسی : یکی از اولین سئوالات تمامی مشتریان در حوزه بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو، قیمت سئو می باشد.

قیمت سئو

بحث قیمت سئو به پارامترهای مختلفی بستگی دارد که در زیر به آن می پردازیم ولی برای اینکه مشتریان عزیز سریع تر به یک پاسخ کلی برسند، معمولا قیمت سئو از ۲ میلیون تومان شروع می شود و نسبت به پارامترهای مختلف تغییر می کند.


با ما تماس بگیرید : ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸


پارامترهای تاثیر گذار بر روی قیمت سئو ( هزینه سئو )

از اولین پارامترهای تاثیر گذار بر روی قیمت سئو می توان به حوزه کاری مشتریان و کلمات کلیدی آن حوزه اشاره کرد.

مشخص است که از مهمترین پارامترهای تاثیرگذار بر روی هزینه سئو باید به بحث رقابت در آن حوزه و کلمات کلیدی انتخاب شده اشاره کرد، برای مثال در حوزه تورهای مسافرتی بدلیل رقابت بشدت بالا قیمت سئو بسیار متفاوت است نسبت به حوزه فروش مواد پلاستیکی.

تغییر قیمت سئو ( هزینه سئو ) نسبت به کلمه کلیدی

مشتریان عزیز توجه داشته باشند که باید کلمه کلیدی خود را با دقت و هدفمند انتخاب کنند برای مثال شما یک سایت لوازم جانبی هیوندا را در نظر بگیرید، اگر برای این سایت شما کلمه کلیدی هیوندا را انتخاب کنید هزینه شما برای رسیدن به صفحه اول گوگل بیش از ۱۰ برابر می شود در صورتی که مشتریان شما قطعا برای خرید لوازم جانبی هیوندا در گوگل تک کلمه هیوندا را جستجو نمی کنند پس کلمه صحیح کلیدی شما قطعا لوازم جانبی هیوندا و از این قبیل کلمات می باشد.

اختلاف قیمت سئو ( هزینه سئو ) در سئوکاران

یکی دیگر از سئوالات مشتریان این است که چرا قیمت سئو در بین سئوکاران اینقدر نوسان دارد و هر کدام یکجور قیمت می دهند؟ چرا بعضی از سئوکاران هزینه  سئو را حداقل ماهیانه ۱ میلیون تومان می گویند و بعضی دیگر با قیمت کل زیر ۱ میلیون ادعا می کنند که این پروسه را انجام می دهند؟

سئوکارانی که ادعا می کنند با هزینه خیلی پایین این پروسه را انجام می دهند از روش هایی به اصطلاح کلاه سیاه انجام می دهند و شما به هیچ عنوان نمی توانید متوجه شوید تا زمانی که وب سایت را به شما تحویل می دهند و هزینه کامل سئو را از شما می گیرند و پس از ۶-۷ هفته دچار پنالتی شدن وب سایت خود می شوید و بیرون آمدن از حالت پنالتی یک وب سایت از ۶ ماه تا ۱۲ ماه زمان می برد، به عبارت دیگر شما باید یک وب سایت جدید طراحی کنید و هزینه قبلی خود را بی فایده انجام داده اید.

در بخش بعد سئوکارانی که هزینه بسیار بالا برای این پروسه می خواهند، بحث سئو بسیار گسترده می باشد و بخش های مختلفی دارد. سئوکاران باید نسبت به نیاز مشتری قیمت بدهند، برای مثال بازاریابی در شبکه های اینترنتی نیز بخشی از سئو خارجی می باشد که هزینه بالایی دارد که در بیشتر از ۹۵% موارد لازم نیست استفاده شود و می توان گفت در حال حاضر فقط در حوزه آژانس های مسافرتی و خود سئو میبایست از شبکه های اجتماعی بصورت گسترده و مداوم استفاده شود ولی خیلی از سئوکاران این را در نظر نمی گیرند که مشتری به خرج کردن این هزینه احتیاجی ندارد که به صفحه اول گوگل برسد و می توان با هزینه پایین تر و بدون هدر دادن پول مشتری و با استفاده از روش های دیگر به مقصود خود برسند.

در صورت داشتن سئوالات بیشتر و برای کسب اطلاعات جامع تر با ما در تماس باشید ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸

شرکت سرای تجارت دیبا – سئو فارسی

Menu