قیمت سئو سایت

قیمت سئو سایت

سئو فارسی : قیمت سئو سایت به پارامترهای زیادی بستگی دارد که در زیر بیشتر در ارتباط با این موارد توضیح می دهیم.

قیمت سئو سایت

اولین مورد برای قیمت سئو سایت ، حوزه کاری

مهمترین مورد برای برآورد قیمت سئو سایت حوزه کاری شما می باشد، توضیح این مسئله خیلی ساده است قاعدتا حوزه های مشاغلی که در اینترنت بیشتر کار می کنند قیمت بالاتری نسبت به مشاغلی که تازه دارند بسمت بازاریابی از طریق گوگل می روند، دارد.

برای مثال در صنف آژانس های مسافرتی بدلیل رقابت بسیار زیاد در گوگل و تبلیغات فراوان اینترنتی در این حوزه رسیدن به صفحه اول گوگل بسیار دشوار هست و به طبع این سختی، قیمت سئو سایت نیز بالاتر می شود، ولی در صنفی مثل تولید کنندگان منبع آب بدلیل رقابت کم در گوگل رسیدن به صفحه اول ساده تر از آژانس مسافرتی بوده و هزینه کمتری نیز برای مشتریان عزیز دارد.

دومین مورد برای قیمت سئو سایت ، کلمات کلیدی

از پارامترهایی که تاثیر فراوان روی قیمت سئو دارند می توان کلمه کلیدی را نام برد، برای مثال اگر فرض کنیم که شما در صنف تامین کنندگان قطعات جانبی هیوندا باشید و بخواهید کلمه کلیدی برای سایت خود انتخاب کنید اگر کلمه کلیدی “هیوندا” را انتخاب کنید هزینه بسیار گزافی برای شما خواهد داشت و قطعا مشتریانی که به قطعات جانبی هیوندا احتیاج داشته باشند در گوگل هیوندا جستجو نمی کنند پس شما باید نسبت به نیاز مشتری خود بهترین کلیدواژه های ممکن را انتخاب کنید، بهترین کلمات کلیدی که با حداقل هزینه برای مثال بالا می توان اتنخاب کرد “قطعات جانبی هیوندا” “لوازم جانبی هیوندا” و از این قبیل کلمات می باشد.

پس به شما عزیزان پیشنهاد می کنم برای انتخاب کلمات کلیدی حتما با یک سئوکار حرفه ای مشورت کنید تا بتوانید بهترین کلمات کلیدی با بیشترین جستجوی گوگل را به سایت خود روانه کنید.

سومین مورد برای قیمت سئو سایت ، وب سایت

نوع وب سایت شما را می توان از مهمترین نکته ها برای هزینه سئو دانست، زیر بنای سایت حتما باید با نکات سئو داخلی همراستا باشد، برای مثال اگر وب سایت شما از زیر بنای جوملا استفاده شده باشد، بدلیل قدیمی بودن پایه سورس جوملا ( حدودا ۱۰ سال ) شما برای رساندن وب سایت خود به صفحه اول گوگل باید هزینه بیشتری صرف کنید حتی می توان گفت برای مشتریان به صرفه است که سایت خود را از ابتدا طراحی کنند تا به صفحه اول گوگل برسند.

معمولا در بین سورس های آماده، وردپرس از بهترین پایه برای سئو و رسیدن به صفحه اول گوگل استفاده می کند البته لازم بذکر است که حتی وردپرس نیز باید بهینه سازی داخلی انجام شود و قالبی که شما از آن استفاده می کنید بسیار تاثیر گذار است، اقلب قالب های آماده و رایگان وردپرس باید برای رسیدن به صفحه اول گوگل بهینه سازی شوند واگر این بهینه سازی انجام نشود تاثیر بدی بر روی سئو می گذارد.

چهارمین مورد برای قیمت سئو سایت ، انتخاب روش سئو

برای رسیدن به صفحه اول گوگل چند روش متفاوت وجود دارد، سئوکاران باید نسبت به کلمات کلیدی و صنف مشتریان خود روش مناسب که کمترین هزینه را برای مشتری داشته باشد را انتخاب کنند، همان طور که می دانید قیمت سئو در بین سئوکاران بسیار متفاوت است اقلب از پایه ۲ میلیون تومان شروع شده و به رقم هایی بالای ۱۰ میلیون تومان و حتی برای کلمات کلیدی تور بالای ۲۰ میلیون تومان نیز می رسد.

خیلی از همکاران ما به نیاز مشتری توجه نمی کنند و روش های پر هزینه برای مشتری انتخاب می کنند که درآمد خود را نیز بالا ببرند ولی حدود ۸۰% مشتریان سئو در حال حاضر احتیاجی به روش های پر هزینه ندارند زیرا هنوز در کشور ما در اغلب مشاغل رقابت سختی در صفحه اول گوگل نداریم و می توان با استفاده از روش های کم هزینه به بهترین نتیجه رسید.

سئو کلاه سفید

یکی از نکات خیلی مهم در ارتباط با سئو انتخاب روش سئو می باشد که این روش حتما باید از زیر مجموعه های سئو کلاه سفید باشد در غیر این صورت ممکن است شما بعد از ۲ ماه به صفحه اول گوگل برسید ولی بعد از چند روز تا چند هفته دچار افت شدید و حتی اسپم (پنالتی) شدن سایت می شوید که درآمدن از این وضعیت بسیار دشوار و زمان بر خواهد بود. اگر شما از روش های غیر متعارفی که گوگل به آن ها اشاره کرده است استفاده کنید و سایت شما به حالت پنالتی در بیاید بین ۶ تا ۹ ماه زمان میبرد که تازه به حالت عادی برگردید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸

۰۹۱۲۵۳۳۹۸۱۳

Menu