قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

سئو فارسی : همان طور که استحضار دارید حدود ۳ میلیون وب سایت فعال در دنیای اینترنتی امروز قرار دارند و با وجود این همه وب سایت فعال در صفحه اول گوگل فقط ۱۰ جایگاه وجود دارد و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل کار دشواری به نظر می رسد که فقط از سئوکاران حرفه ای بر می آید.

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل یعنی ورود به یک رقابت، رقابتی که در آن کسانی پیروز خواهند بود که مشاورانی با تجربه و با دانش بیشتر در حوزه سئو را برای خود انتخاب کنند.

حضور دائمی در صفحه اول گوگل یک تبلیغ دائمی برای شما خواهد بود و باعث سرازیر شدن مشتریان از طریق موتورهای جستجو بسمت وب سایت شما شده و در پی آن به کسب و کار شما رونق می بخشد.

در دنیای الکترونیک امروز دیگر تبلیغات چاپی پاسخ گوی نیازهای کسب و کار ها نمی باشد، تبلیغات چاپی هم بسیار محدود و به نسبت هزینه بسیار بیشتری دارند، شما با رسیدن به صفحه اول گوگل می توانید روزانه به هزاران مشتری در تمام طول شبانه روز سرویس ارائه کنید و به تجارت خود رونق ببخشید.

برای رسیدن به پاسخ های سئوالاتی که دارید می توانید از دیگر مقالات ما استفاده کنید و یا بصورت مستقیم با ما در ارتباط باشید.

موبایل: ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸

موبایل:۰۹۱۲۵۳۳۹۸۱۳

چگونه در صفحه اول گوگل باشیم

رسیدن به صفحه اول گوگل یا همان بحث سئو وب سایت، پروسه طولانی مدت است و نمی توان به هیچ عنوان انتظار داشت که یک وب سایت در مدت زمان کوتاهی به لینک های صفحه اول گوگل دست پیدا کند.

آوردن سایت به صفحه اول گوگل

آوردن سایت به صفحه اول گوگل مانند وارد شدن به یک مسابقه می باشد، همان طور که تمامی قهرمان ها برای تکرار و تداوم در قهرمانی خود احتیاج به استمرار در کار خود و تلاش بسیار دارند بحث صفحه اول گوگل نیز به همین صورت می باشد، ممکن است وقتی سایت شما به صفحه اول گوگل برسد چند ماه هم در صفحه اول گوگل باقی بماند ولی اگر شما به سایت خود توجه لازم را نکنید قطعا این جایگاه شما داعمی نخواهد بود و دیر یا زود جایگاه خود را از دست می دهید.

اوردن سایت در گوگل

برای اینکه سایت شما فقط توسط گوگل ایندکس شود و در یکی از صفحات گوگل قرار بگیرد فقط کافی است آدرس سایت خود را برای ایندکس سازی گوگل تعریف کنید ولی برای رسیدن به صفحات اول گوگل شما میبایست بهینه سازی های داخلی و خارجی سایت خود را انجام دهید که نسبت به رقبای شما و صنف شما مشخص می شود که این پروسه چقدر دشوار خواهد بود و در چه زمانی به هدف خود می رسید، ممکن است برای رسیدن به صفحه اول بین ۲ ماه تا ۱۰ ماه زمان ببرد!!!

کلمات کلیدی نزدیک به این مقاله

صفحه اول گوگل تضمینی

قیمت صفحه اول گوگل

نمایش در صفحه اول گوگل

صفحه اول جستجوی گوگل

نحوه قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل

Menu