فروش ممبر واقعی تلگرام

فروش ممبر واقعی تلگرام

وب سایت سئو فارسی : فروش ممبر واقعی تلگرام – برای افزایش ممبر واقعی کانال چند روش وجود دارد که در زیر به آنها می پردازیم .

روش اول افزایش ممبر واقعی تلگرام با استفاده از ادد جباری می‌باشد.

در این روش همان طور که از نام آن مشخص است ممبر های واقعی بدون اینکه اطلاع داشته باشد به کانال شما اضافه می شود.

این روش به دلیل اجباری بودن ریزش زیادی را مشاهده می کنید به صورت معمول این روش در ابتدا به ۳۰ تا ۵۰ درصد ریزش دارد البته این ریزش در ابتدای جوین کانال است پس از آن ریزش ممبر به فعالیت کانال بستگی دارد
همانطور که میدانید این ممبر ها واقعی هستند و نگه داشتن ممبر واقعی پروسه دشواری دارد شما باید با پست هایی که قرار می دهید اعضای حقیقی خود را راضی نگه دارید.

در کل می‌توان گفت که ممبر واقعی در هر صورتی ریزش خود را دارد و به هیچ عنوان نمی توان گفت که ممبر واقعی بدون ریزش است حتی کانال هایی که بالای یک میلیون عضو نیز دارند با ریزش ممبر مواجه می شوند.

شما باید توجه داشته باشید که با علایق مختلف در بین کاربران مواجه هستید و راضی نگه داشتن این همه علایق در یک کانال کار بسیار دشواری است.

روش دوم خرید ممبر واقعی

روش دوم افزایش ممبر واقعی را می توان تبلیغات پاپ آپ نام برد این روش همان طور که از اسم آن مشخص است به صورت تبلیغات بوده، این تبلیغات به این صورت است که تبلیغ کانال شما به صورت پاپ آپ متنی داخل نرم افزارهای موبایل نمایش داده می شود و هر کسی با خواست خود روی تبلیغ شما کلیک کرده و پس از وارد شدن به کانال و دیدن پست های آخر شما در صورت تمایل به کانال شما اضافه می شود.

این روش به دلیل تبلیغاتی بودن ریزش کمتری نسبت به روش ادد اجباری دارد، در این روش شما ریزش اولیه بین ۱۵ تا ۳۰ درصد را مشاهده خواهید کرد پس از آن مقدار ریزش ممبرها به فعالیت شما در کانال و پست های شما بستگی دارد
این روش را می‌توان بهترین روش در تبلیغات تلگرامی و جذب ممبر واقعی دانست.

توضیحاتی در ارتباط با روش اد اجباری

روش اد اجباری با سه روش انجام می شود روش اول اد اجباری هیدن: در این روش ممبر های واقعی به صورت اجباری وارد کانال شما شده و حتی کانال شما را مشاهده نمی کنند که ریزش داشته باشد از طرفی چون کانال شما را کلاً مشاهده نمی کنند برای شما بازدید هم نخواهد داشت و زیاد تفاوت با ممبر فیک ندارد.

روش دوم اد اجباری سایلنت : در این روش ممبرهای واقعی به کانال شما اضافه شده و کانال شما به حالت میوت یا بی صدا برای آنها هست این روش را می‌توان بهترین روش ادد اجباری دانست.

روش سوم اد اجباری معمولی: این روش بیشترین درصد ریزش را در حالت ادد اجباری دارد.

توجه داشته باشید برای کانال هایی که میخواهید به آنها تبلیغات بدهید اکثر کانال های با حدود ۱۰۰ هزار ممبر،  اعضای فیک دارند به همین دلیل بهتر است تبلیغات خود را به کانال هایی دهید که بالای یک میلیون عضو دارد.

اعضای فیک یک کانال را به هیچ عنوان نمی توان تشخیص داد مگر اینکه برای آن اعضا بازدید خریده نشود.