فروش ممبر فیک تلگرام

وب سایت سئو فارسی : فروش ممبر فیک تلگرام بیشتر برای کانال های تازه تاسیس استفاده می شود، کانال های تازه تاسیس به دلیل نداشتن ممبر در هنگام تبلیغات ممبر واقعی کمی دریافت می کنند و یا پس از دریافت ریزش زیادی را مشاهده میکنند.

همانطور که میدانید ممبر های واقعی برای عضو شدن در یک کانال حتماً به تعداد اعضای کانال و همچنین بازدید پست های آن کانال دقت می کنند.

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد وارد کانالی شده که تعداد اعضای پایینی دارد برای مثال ۵۰۰ ممبر در بیش از ۸۰ درصد مواقع وارد این کانال نشده و یا از آن خارج می شوید.

به همین دلیل گرفتن ممبر فیک در ابتدای شروع به کار کانال الزامی به نظر می آید.

راهکاری برای راه اندازی یک کانال

برای راه اندازی یک کانال بهترین روش ابتدا اضافه کردن ممبر فیک بوده و پس از آن انجام تبلیغات، این تبلیغات می تواند به صورت پاپ آپ باشد ، یا دیگر روش های تبلیغاتی، برای دیگر روش های تبلیغاتی می توان تبادل و یا انجام تبلیغات در کانال های با تعداد اعضای بالا را پیشنهاد داد.

توجه داشته باشید برای کانال هایی که میخواهید به آنها تبلیغات بدهید اکثر کانال های با حدود ۱۰۰ هزار ممبر اعضای فیک دارند به همین دلیل بهتر است تبلیغات خود را به کانال هایی دهید که بالای یک میلیون عضو دارد
اعضای فیک یک کانال را به هیچ عنوان نمی توان تشخیص داد مگر اینکه برای آن اعضا بازدید خرید نشود.

ممبر فیک بدون ریزش

همانطور که شاید مشاهده کرده باشید نرم افزار های زیادی برای افزایش ممبر تلگرام وجود دارد این نرم افزار ها به صورت تبادل ممبر بوده و اکثراً ریزش بیش از ۸۰ درصدی دارند تمام اعضای که از طریق این نرم افزارها دریافت می کنید عکس ران ممبرهای هستند که خود صاحب یک کانال بوده و برای دریافت ممبر به کانال شما اضافه می شود و پس از یک تا دو هفته از کانال شما خارج شده به همین دلیل با استفاده از این نرم افزارها پس از یک تا دو هفته ریزش بالای ۸۰ درصد را مشاهده خواهید کرد.

ممبر های فیک ما تمام شماره های مجازی بوده ورزش در حدود ۱۰ الی ۱۵ درصدی دارد که تمام این ریزش به صورت رایگان جبران می‌شود برای جبران های ریزش ما حدود ۳۰% به عنوان هدیه هر سفارش به کانال شما اضافه می کنیم تا ریزش احتمالی را جبران کرده باشیم.

این ریزش ۱۰ تا ۱۵ درصدی نیز به دلیل پاک کردن یک سری از شماره های مجازی توسط تلگرام می باشد.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments