خرید ممبر تلگرام ، خرید ممبر واقعی و فیک تلگرام

خرید ممبر تلگرام ، خرید ممبر واقعی و فیک تلگرام

وب سایت سئو فارسی : خرید ممبر تلگرام ، آیا میدانید براساس اعلام وزارت ارتباطات تلگرام بیشترین تعداد مخاطب را در بین رسانه ها را در ایران داراست حتی بالاتر از تلویزیون ؟ بهترین روش برای بازاریابی در این رسانه چیست؟

خرید ممبر تلگرام

فرم خرید اینترنتی ممبر تلگرام
  • در صورت بروز مشکل با این شماره با شما در ارتباط خواهیم بود
  • لطفا دقت بفرمایید که برای خرید ممبر میبایست کانال عمومی باشد و آی دی کانال را برای ما ارسال کنید

خرید ممبر تلگرام

خرید ممبر تلگرام به دو دسته اصلی بخش بندی می شود :  ممبر واقعی تلگرام و ممبر فیک تلگرام که هر کدام را بصورت مجزا توضیح خواهیم داد.

خرید ممبر واقعی تلگرام ارزان

در حال حاضر بدلیل فیلترینگ تلگرام تنها روشی که می توان ممبر واقعی برای کانال جذب کرد خرید ممبر واقعی با اد اجباری می باشد ( البته بجز جذب ممبر واقعی با تبلیغات).

تعرفه خرید ممبر اد اجباری

خرید ممبر فیک تلگرام

خرید ممبر تلگرام

لطفا در هنگام سفارش به واقعی یا فیک بودن و همچنین ممبر کانال و یا ممبر گروه دقت بفرمایید زیرا هر کدام از این موارد تعرفه خاص خود را دارند.

خرید ممبر واقعی و فیک تلگرام

خرید ممبر تلگرام برای کانال های تازه تاسیس راهی اجتناب ناپذیر است، برای راه اندازی کانال تلگرام رسیدن به تعداد ممبر حداقلی لازم است، بصورت معمول کانال های زیر ۱۰ هزار ممبر را کانال های تازه تاسیس مینامند.

برای اطلاعات بیشتر در ارتباط با خرید ممبر تلگرام به ادامه این مطلب مراجعه فرمایید.

قیمت خرید ممبر فیک حرفه ای با بازدید

ممبر حرفه ای با بهترین قیمت و بازدید – شما می توانید بعد از سفارش ممبر حرفه ای زمان انجام بازدید از پست ها را نیز تعیین کنید.

خرید ممبر فیک با یازدید

قیمت خرید ممبر واقعی تلگرام

تعرفه خرید ممبر اد اجباری

افزایش ممبر تلگرام

برای افزایش ممبر واقعی تلگرام ۲ روش اصلی وجود دارد، روش اول صرف زمان و گذاشتن پست های جذاب در طولانی مدت که کاربران را به کانال شما جذب کند، روش دوم جذب کاربران از طریق تبلیغات یا خرید ممبر تلگرام می باشد.

خرید ممبر واقعی تلگرام و ممبر فیک

البته در بحث خرید ممبر تلگرام ، این ممبر ها خود به چند دسته تقسیم بندی می شوند که در زیر توضیحاتی کلی در ارتباط با آن ها داده شده است.

خرید ممبر تلگرام رایگان

با خرید بسته های ممبر فیک می توانید ۱۰ درصد ممبر بصورت رایگان از ما دریافت کنید، یعنی اگر شما ۱ کا ممبر سفارش بدهید ۱۱۰۰ ممبر دریافت می کنید که ۱۰۰ ممبر آن بصورت رایگان و بعنوان هدیه سفارش شما می باشد.

خرید ممبر اختیاری تلگرام

همان طور که در بالا نیز به آن اشاره شد بدلیل فیلترینگ تلگرام، جذب ممبر واقعی مانند قبل امکان پذیر نیست، در گذشته با انجام تبلیغات پاپ آپ می توانستیم ممبر واقعی بصورت اختیاری برای کانال جذب کرد ولی در حال حاضر فقط افزایش ممبر واقعی بصورت اجباری امکان پذیر است.

خرید عضو واقعی آفلاین

۱- تعرفه خرید ممبر فیک تلگرام بدون ریزش تضمینی

ممبر های فیک ما حدود ۱۰ درصد ریزش دارند که این ریزش هم بدلیل بسته شدن بعضی از شماره های مجازی توسط تلگرام می باشد، این مقدار در مقابل بقیه مدل های ممبر کمترین ریزش ممکن را دارد به همین دلیل می توان گفت که ممبر فیک با شماره مجازی تقریبا بدون ریزش است.

اطمینان به ما برای خرید ممبر فیک :

بالا بردن اعضای و ممبرهای تلگرام ، خرید ممبر و عضو تلگرام

تعرفه خرید عضو و ممبر تلگرام

۲- خرید ممبر واقعی تلگرام با استفاده از تبلیغات پاپ آپ

در حال حاضر بدلیل فیلتر شدن تلگرام امکان تبلیغات پاپ آپ برای افزایش ممبر وجود ندارد

در این روش تبلیغ کانال شما بصورت پاپ آپ در نرم افزارها نمایش داده می شود، اعضا با کلیک بر روی تبلیغ کانال شما وارد شده و در صورت تمایل به کانال شما جوین می شوند. توجه به این نکته بسیار مهم است که ریزش این نوع ممبرها به فعالیت شما در کانال بستگی دارد!!

خرید ممبر تلگرام

ثبت سفارش

هر کا عضو واقعی آنلاین تلگرام فقط ۸۵٫۰۰۰ تومان – تلفن برای سفارش  ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸ و ۰۹۱۲۵۳۳۹۸۱۳

۳- خرید ممبر واقعی تلگرام با استفاده از روش اد اجباری

در این روش ممبرها بدون اینکه اطلاع داشته باشند به کانال شما اضافه می شوند، این روش خود ۳ حالت دارد که ما معمولا از روش اد اجباری سایلنت استفاده می کنیم که ریزش کمتر نسبت به بازخورد دارد، البته روش اد اجباری هیدن هم وجود دارد که ریزش بسیار کمی دارد ولی در این حالت اعضای کانال اصلا کانال شما را در تلگرام خود نمی بینند!! به همین دلیل بازخورد و تعداد ویو بالایی ندارد. روش دیگر هم اد اجباری معمولی است که ریزش بسیار بالایی دارد.

تعرفه خرید ممبر اد اجباری

هر کا عضو فقط ۲۶٫۰۰۰ تومان – تلفن برای سفارش  ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸ و ۰۹۱۲۵۳۳۹۸۱۳

ثبت سفارش

ممبر گروه تلگرام

در گروه های تلگرام نیز مانند کانال تلگرام ممبر فیک و واقعی وجود دارد که تعرفه آن ها نیز در زیر به شما عزیزان ارائه می شود.

۱ – ممبر واقعی گروه تلگرام

این ممبر ها به واسطه نرم افزارهایی که در سیستم خود نصب کرده اند وارد گروه شما می شوندو در این روش هم مانند روش اد اجباری هیچ اطلاعی ندارند که وارد کانال شما می شوندو

ممبر واقعی گروه تلگرام

۲- ممبر فیک گروه تلگرام

ممبر فیک گروه تلگرام

ممبر رایگان تلگرام

افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام رایگان

برای افزایش ممبر بصورت رایگان می توانید از نرم افزار ما استفاده کنید که لینک آن در زیر آمده است، در این نرم افزار شما با عضویت در دیگر کانال ها و بازدید از پست های دیگران می توانید برای خود سکه جمع آوری کنید و سپس برای خود بصورت کاملا رایگان سفارش ممبر دهید.

نصب نرم افزار از گوگل پلی

نکات بسیار مهم قبل از خرید ممبر واقعی ( حتما مطالعه فرمایید )

یکی از نکات بسیار مهم قبل از خرید ممبر واقعی بحث نگه داشتن ممبر واقعی بعد از اضافه شدن به کانال می باشد که بسیار کار دشواری است.

افزایش ممبر کانال

یکی از روش های تشخیص بین ممبر فیک و ممبر واقعی یک کانال مقدار ریزش ممبرهای کانال می باشد، برای مثال اگر شما یک کا ممبر اد اجباری سفارش دهید و در پایان سفارش بعد از ۱ روز ریزشی مشاهده نکردید باید مطمئن باشید که ممبرهای اضافه شده یا فیک هستند یا اد اجباری شما بصورت هیدن انجام شده و ممبرها به هیچ عنوان کانال شما را نمی بینند و می توان گفت هیچ فایده ای برای شما نداشته، بصورت معمول سفارشات اد اجباری در ۲-۳ روز ابتدایی بین ۳۰ تا ۵۰ درصد ریزش دارند، این ریزش بخاطر این هست که شما با مخاطب واقعی رو در رو هستید و راضی کردن اعضای حقیقی بسیار دشوار است.

تبلیغات پاپ آپ هم به همین صورت، در این روش چون ممبرها در ابتدا با خواست خود جوین می شوند ریزش کمتری را در ابتدا مشاهده می کنید ولی در هر صورت ریزش دارد، ریزش این روش در ابتدا بین ۲۰ تا ۳۵ درصد خواهد بود و در ادامه راه، نگه داشتن این اعضا فقط به شما مدیران کانال ها بستگی دارد که بتوانید این اعضای حقیقی را راضی نگه دارید.

انواع روش های اد اجباری

روش اد اجباری خود ۳ صورت دارد، روش اول اد اجباری بصورت هیدن، این روش کمترین ریزش را در هنگام استفاده دارد به این دلیل که اصلا ممبرهای اضافه شده نمی دانند که به کانال شما اضافه شده اند و در تلگرام خود نیز کانال شما را نمی بینند !!!! به همین دلیل کمترین ریزش را دارند، شاید در حد ممبر فیک کم ریزش باشند!!

روش بعدی اد اجباری سایلنت هست که به نظر ما بهترین روش و موثرترین روش اد اجباری می باشد، در این روش اعضا بدون اینکه اطلاع داشته باشند وارد کانال شما می شوند ولی حالت کانال شما روی میوت ” بی صدا” قرار می گیرد که این حس را به ممبر می دهد که خود فرد به کانال اضافه شده !! این روش ریزش معمولی ۳۰ تا ۵۰ درصدی دارد.

اد اجباری حالت معمولی، این روش از اد اجباری بیش از ۷۰ درصد در ابتدا ریزش دارد.

ممبر فیک

معمولا برای شروع کار کانال ها ممبر فیک بسیار کارآمد هست. برای جذب ممبر واقعی معمولا اشخاص حقیقی برای جوین شدن به کانال به تعداد ممبرهای کانال توجه می کنند و کانال هایی که ممبر کمی دارند در تبلیغات ریزش ممبر واقعی بیشتری دارند.

ممبر فیک بدون ریزش

ممبرهای ارائه شده توسط ما ممبر فیک بدون ریزش هستند، در اصل ریزش این ممبرها کمتر از ۵ درصد می باشد، به همین دلیل ما برای سفارش مشتریان عزیز ۱۰ درصد بیشتر از سفارش آن ها اضافه می کنیم که در صورت ریزش، ما آن را نیز جبران کرده باشیم.

ممبر فیک کانال تلگرام

کانال های تازه تاسیس معمولا مجبور هستند در ابتدای کار خود از ممبر فیک استفاده کنند تا در هنگام انجام تبلیغات برای جذب ممبر واقعی با ریزش کمتری روبرو شوند.

فیک ممبر

یکی از مشکلات کاربران برای انجام تبلیغات در کانال ها فیک ممبر و سین فیک هستند که نمی توان تشخیص داد که آیا تبلیغ در این کانال موثر خواهد بود یا خیر.

فیک ممبر تلگرام

عضو فیک تلگرام فقط در ابتدای کار کانال ها پیشنهاد می شود. بدست آوردن اعضای واقعی برای یک کانال مهم ترین مسئه می باشد، اعضای واقعی هستند که می توانند کسب و کار شما را رونق ببخشند.

ممبر فیک ارزان

ارزان ترین ممبر فیک را از ما بخواهید.

خرید ممبر فیک

تحویل اعضای درخواستی شما در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد. سفارش های کمتر از ۵ کا کمتر از ۱۲ ساعت تحویل داده می شود.

ممبر فیک رایگان

عزیزانی که می خواهند اعضای فیک رایگان دریافت کنند می توانند از نرم افزار ما که لینک دانلود آن در همین صفحه قرار دارد استفاده کنند و با عضو شدن در دیگر کانال ها برای کانال خود ممبر رایگان دریافت کنند.

خرید ممبر فیک ارزان

بهترین قیمت خرید ممبر فیک تلگرام را به شما عزیزان ارائه می کنیم، هر ۱ کا عضو فیک کانال تلگرام فقط ۱۶ تومان.

افزایش فیک اعضا

برای افزایش فیک اعضا ۲ روش اصلی وجود دارد روش ساده و سریع آن خرید فیک اعضا بوده.

ساخت ممبر فیک تلگرام

روش دیگر استفاده از برنامه هایی هست که در بازار وجود دارد و شما با عضو شدن در دیگر کانال های تلگرامی می توانید بصورت رایگان برای کانال خود اعضا جمع کنید.

خرید ممبر فیک بدون ریزش

همان طور که در بالا نیز اشاره شد تمامی ممبرهای فیکی کهما به مشتریان عزیز ارائه می کنیم بدون ریزش هستند، در واقع ریزش این اعضای فیک کمتر از ۵ درصد می باشد که ما در هنگام سفارش آن را نیز جبران کرده ومعمولا ۱۰درصد بیشتر از سفارش شما، تحویل می دهیم

خرید ممبر فیک کانال تلگرام

تخصص ما در حوزه اعضای مخصوص به کانال های تلگرامی می باشد و هزینه که در بالا اعلام شد فقط برای ممبر کانال تلگرام می باشد.

افزایش seen تلگرام

همان طور که شما نیز می دانید امکان افزایش seen  تلگرام نیز وجود دارد، تعرفه این خدمات در صفحه مخصوص به بازدید تلگرام آمده است و شما می توانید برای اطلاع از قیمت بازدید فیک تلگرام به این صفحه مراجعه بفرمایید.

خرید ممبر فیک کانال ، خرید عضو فیک کانال

ممبر فیک کانال تلگرام را از ما بخواهید. در کمترین زمان ممکن ممبر های خود را دریافت کنید.

ممبر فیک تلگرام ارزان

هر ۱۰۰۰ عضو فیک کانال تلگرام فقط ۱۶ هزار تومان در کمتر از ۱۲ ساعت تحویل داده می شود.

خرید ممبر کانال

اگر شما ممبر واقعی برای کانال خود می خواهید می توانید از روش های تبلیغاتی استفاده کنید، این روش ها در بالا مشخص شده اند.

خرید اعضای کانال تلگرام

خرید اعضای واقعی کانال تلگرام می تواند از روش تبلیغات پاپ آپ و یا از روش اد اجباری انجام شود.

افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام

یک روش دیگر برای افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام استفاده از تبلیغات انبوه در تلگرام می باشد، در این روش شما پس پستی را در کانال خود قرار می دهید و ما با ارسال آن پست به ابر گروه ها برای پست شما بازدید واقعی گرفته و باعث جذب اعضای حقیقی برای کانال شما می شویم.

در این روش امکان سفارش کمتر از ۱۰۰ کا وجود ندارد.

نرم افزار افزایش ممبر کانال تلگرام ( برنامه در دسترس نمی باشد )

اگر می خواهید از طریق نرم افزار اعضای کانال خود را افزایش دهید می توانید نرم افزاری که در همین صفحه قرار داده شده را از طریق لینک های موجود دانلود نرم افزار دریافت نمایید.

افزایش ممبر فیک تلگرام

خرید ممبر فیک تلگرام

خرید عضو فیک تلگرام

توضیحات تقریبا کاملی در ارتباط با اعضای فیک در همین صفحه آمده است، در صورتی که باز هم سئوالی داشتید می توانید بصورت مستقیم با ما در ارتباط باشید.

خرید ممبر تلگرام ارزان

سئو فارسی: در سال های اخیر گروه ها و کانال های تلگرام یکی از بهترین روش های بازاریابی و فروش کالا ها شده است، یکی از مشکلاتی که مدیران کانال ها و گروه های تلگرامی با آن ها دست به گریبان هستند کم بودن عضو واقعی تلگرام در گروه های خود هستند و بیشتر برنامه هایی که عضو تلگرام به گروه  ها اضافه می کنند ممبر واقعی نیستند.

برای دانلود نرم افزار افزایش عضو و ممبر واقعی رایگان تلگرام در لینک زیر کلیک کنید

کسب درآمد از تلگرام

اکثر افرادی که برای کسب و کار خود یک کانال تلگرامی راه اندازی می کنند بدنبال افزایش فروش محصولات و کسب درآمد هستند، در حال حاضر کسب درآمد از شبکه های مجازی بسیار جذاب شده است به این دلیل که دیگر شما احتیاج به جا و مکان خاص با کرایه های ماهیانه گذاف ندارید و بصورت رایگان می توانید یک کانال تلگرام ایجاد کرده و از آن طریق با مشتریان در ارتباط باشید.

درست است که ایجاد یک کانال در تلگرام رایگان و ساده می باشد ولی جذب مشتری و اعضا در یک کانال بسیار دشوار و پر هزینه می باشد، در نظر بگیرید هر شخصی بطور میانگین فقط در ۵ کانال عضو شده و در آن می ماند به همین دلیل شما باید اینقدر سطح بالا کار کنید که جزو ۵ کانال برگزیده اشخاص قرار بگیرید و البته قبل از آن اطلاع رسانی برای کاربران بسیار مهم است که بدانند همچین کانالی وجود دارد تا از کانال شما بازدید کنند.

جذب ممبر واقعی در حال حاضر روش های زیادی ندارد،ف برای جذب ممبر شما می توانید از روش های معمول تبلیغات استفاده کنید و یا از روش های تبلیغاتی داخل تلگرام که در بالا نیز به آن اشاره شد.

با استفاده از این برنامه می توانید سکه جمع کنید و شارژ تلفن همراه رایگان دریافت کنید.

شارژ ایرانسل رایگان، شارژ همراه اول رایگان، شارژ رایگان رایتل

ممبر رایگان تلگرام

یکی از بهترین برنامه هایی که به تازگی منتشر شده است برنامه افزایش ممبر تلگرام یا Member Adder است که تمامی عزیزان می توانند به راحتی از آن استفاده کرده و ممبر رایگان تلگرام برای کانال ها و گروه های خود بگیرند. تمامی عضوهای اضافه شده توسط این برنامه کاملا عضو واقعی تلگرام هستند و به هیچ عنوان اعضای فیک و بدون پشتوانه شخص در بین اعضا نیستند. استفاده از این برنامه کاملا رایگان بوده و شما عزیزان می توانید بصورت رایگان عضو تلگرام به کانال خود اضافه کنید.

عضو تلگرام

در کشور ما بیش از هر کشوری از تلگرام استفاده می شود و بیش از ۸۰% کسانی که تلفن هوشمند دارند مسنجر تلگرام را دارند و عضو تلگرام هستند. یکی از ویژگی های مسنجر تلگرام این است که کانال های تلگرامی هیچ محدودیتی در تعداد عضو تلگرام ندارند، به همین خاطر هر چه تعداد اعضا بیشتر شود تعداد مشتریان در دسترس مدیر کانال بیشتر است و کالا یا خدمات خود را راحت تر ارائه کرده و به کسب و کار خود بیشتر رونق می دهند.

اطمینان به ما برای خرید ممبر تلگرام :

وب سایت سئو فارسی زیر مجموعه شرکت سرای تجارت دیبا بوده که این شرکت دارای شماره ثبت رسمی آدرس ثبت شده می باشد و بیش از ۲ سال از فعالیت این شرکت در حوزه اینترنت و فناوری اطلاعات می گذرد.

وب سایت سئو فارسی بیش از ۱ سال فعالیت دارد، شما می توانید با وارد شدن به لینک زیر http://www.webconfs.com/web-tools/domain-age-tool عمر دامنه این وب سایت را بررسی کنید.

تمامی پرداخت های شما نیز فقط به شماره کارت مدیرعامل رسمی شرکت واریز می گردد. ( در صفحه روش های خرید آمده است )

آدرس دفتر: تهران – میدان رسالت – ابتدای خیابان مدنی پلاک ۱۵۳۹
۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸

آدرس رسمی دفتر : تهران – میدان سبلان – بلوار قدوسی – پلاک ۱۶۸

این ممبر های فیک حدود ۵ تا ۱۰ درصد ریزش دارند که ریزش آن ها را نیز بصورت رایگان جبران می کنیم. تعرفه آن در تصویر بالا آمده است، زمان تحویل برای سفارش های کمتر از ۵ کا، برای هر ۱ کا سفارش خرید ممبر فیک ۱ ساعت می باشد، سفارش های ۱۰ کا در زمان ۲۴ ساعت تحویل داده می شوند.

۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸

کلمات کلیدی مشابه:

ممبر تلگرام رایگان ، خرید ممبر ارزان ، خرید ممبر واقعی ، ممبر واقعی تلگرام رایگان ، خرید ممبر فیک ارزان تلگرام ، خرید ممبر واقعی گروه تلگرام ، خرید ممبر تلگرام رایگان

خرید ممبر واقعی کانال تلگرام ، خرید ممبر تلگرام ارزان ، خرید ممبر فیک ارزان تلگرام ، افزایش ممبر تلگرام ، خرید ممبر ارزان ، خرید ممبر واقعی ارزان ، خرید ممبر گروه ، خرید ممبر تلگرام رایگان

————–

برای دریافت نرم افزار افزایش ممبر تلگرام میتوانید از لینک زیر استفاده کنید

https://play.google.com/store/apps/details?id=telegram.channel.member.adder

Menu