خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام

یکی از شبکه های مجازی که این روزا طرفداران بسیار زیادی رو جذب خود کرده است اینستاگرام است . میتوان با جرات گفت که اکثر برند ها و شرکت های بزرگ یک یا چند پیچ در راستای فعالیت شرکت خود تاسیس میکنند و با نشان دادن فعالیت خود در غالب پست های اینستاگرام به مخاطبین حوزه کار خود را نشان میدهند .

اکثر چهره های سرشناش روز دنیا با درست کردن پیچ خود تمام اخبار و شرایط و فعالیت خود برای فالوور ها به نمایش میگذارند.

فالوور اینستاگرام به دو دسته تقسیم میشود : ۱-فالوور واقعی ۲- فالوور فیک

فالوور واقعی اینستاگرام

فالوور واقعی مخاطبین واقعی اینستاگرام هستند که بنا به سلیقه خود پیچ های مورد علاقه خود را فالو میکنند و داخل صفحات محبوب خود پست های مورد علاقه خود را لایک میکنند .

خرید فالوور فیک ایسنتاگرام

این روز ها اکثر پیچ های اینستاگرام برای بالا بردن مخاطبین خود فالوور فیک رو انتخاب میکنند . این کار برای پیچ هایی که تازه شروع به کار کردند بسیار مفید هست و میتوانند در جذب فالوور واقعی و هر چه سریعتر رشد پیچ کمک کند .

خرید فالوور ایرانی ارزان

فالوور های اینستاگرام به دو دسته ایرانی و خارجی تقسیم میشوند که فالوور های ایرانی برای اکثر پیچ های کابران ایرانی بازده ی بیشتری دارند و در مواردی کمی فالوور های خارجی تمایل به بهره مندی از پست های پیچ های ایرانی دارند.

خرید فالوور فیک ارزان

فالوور فیک برای اکثر پیچ های ایستاگرام درصد زیادی رو شامل میشه و برای بالا بردن میران فالوور کارایی دارد .

خرید فالوور خارجی ایستاگرام

فالوور خارجی ایستاگرام برای تمامی پیچ ها قابل انجام هست ولی درصد ریزش بیشتری نسبت به فالوور های ایرانی دارد . به این دلیل که ممکن هست مخاطب های غیر ایرانی زیان تمایل به حضور داخل این پیچ ها رو نداشته باشند .

بازدید و لایک فیک برای پست ها

برای هر پست در اینستاگرام میتوان به هر میزان بازدید یا لایک فیک بگیرید ، البته فراموش نکنید که مقدار بازدید و لایک فیک با میزان فالوور های فیک و واقعی هم خوانی داشته باشد و روند طبیعی داشته باشد . برای مثال اگر یک پیچ ۵ هزار فالوور داشته باشد بهتر است شما به همان میزان بازدید و لایک برای پست های خود بگیرید تا مغایرتی بین فالوور و لایک و بازدید ایجاد نکنند و جنبه طبیعی خود را حفظ کند .

خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش

عمدتا ریزش فالوور های فیک بسیار نا چیز هست و ماندگاریه بالایی دارد . ممبر های واقعی در صورت تمایل از پیچ مورد نظر ان را فالوو کرده و کمتر دیده شده که تمایل به خروج داشته باشند مگر در مواردی که پیچ ایستاگرام دیگر فعالیت خود را کم یا متوقف کند.

خرید ممبر تلگرام

خرید ممبر تلگرام

خرید ممبر تلگرام : همانطور که میدانید این روز ها یکی از بهترین روش های کسب درآمد از طریق کانال تلگرام  میباشد . کانال تلگرام میتواند در هر زمینه ای که شما تخصص دارید دائر شود. مثل کانال های فروشگاهی ، خبری ، سرگرمی ، طنز و هر کانال دیگری بنا به صلاح دید زمان شروغ به کار کند.

خرید ممبر تلگرام

 

خرید ممبر تلگرام رایگان

ممبر تلگرام به دو دسته تقسیم میشود که شامل ممبر واقعی تلگرام و ممبر فیک تلگرام هست .

ممبر فیک شماره های مجازی هستند که برای بالا بردن اعضا کانال و پایین اوردن درصد ریزش ممیر واقعی بسیار کاربرد داره و برای کانال های تازه تاسیس توصیه می شود .

 

خرید ممبر واقعی تلگرام ارزان

ممبر واقعی از دو روش برای کانال قابل انجام هست ، روش اول اد اجباری هست که مخاطب بدونه اینکه اطلاع داشته باشه وارد کانال میشه . عمدتا درصد ریزش ممبر واقعی به فعالیت و پست های کانال شما و همچنین به اعضا کانال بستگی داره . برای مثال اگه شما فعالیت کمی در کانال داشته باشید و یا اعضا کانال کمی داشته باشید درصد ریزش کانال بالا خواهد بود.

خرید ممبر واقعی گروه تلگرام

ممبر گروه هم مانند کانال دارای ممبر فیک و ممبر واقعی می باشد . ممبر واقعی برای گروه از روش اد اجباری انجام میشه و مخاطب بدون اینکه اطلاع داشته باشه وارد گروه شده و از مطالب استفاده میکنند .

خرید ممبر واقعی ارزان

ممبر واقعی برای کانال از روش اد اجباری هر ۱۰۰۰ نفر ( ۱ کا ) ۲۶ هزار تومان و خرید ممبر واقعی تلگرام از روش اد پاپ اپ هر ۱۰۰۰ نفر ( ۱ کا ) ۸۵ هزار تومان میباشد .

خرید ممبر واقعی از روش پاپ اپ

خرید ممبر پاپ اپ به این صورت هست که لینک جوین کانال شما از طریق گیم ها و اپلیکیسن های اندروید که در مجموع نزدیک به ۲ میلیون دانلود داشنه ارسال میشه و مخاطب به صورت اختیاری وارد کانال میشه و درصد ریزش پایین تری نسبت به اد اجباری دارد .

خرید ممبر فیک رایگان

ممبر فیک برای کانال هر ۱۰۰۰ نفر ( ۱کا) ۱۴ هزار تومان میباشد و ممبر فیک برای گرو هر ۱۰۰۰ نفر (۱کا) ۲۵ هزار تومان میباشد .

خرید ممبر گروه

ممبر واقعی گروه هر ۱۰۰۰ نفر ( ۱کا) ۳۰ هزار تومان میباشد .

قوی کردن کانال تلگرام

برای اینکه کانال تازه تاسیس شما در کوتاه ترین زمان به سوددهی برسد بهتر است که در ابتدا بین ۵ تا ۱۰ هزار ممبر فیک رو برای کانال خود خریداری کنید تا هم اعضا کانال شما بالا بره و درصد ریزش ممبر واقعی که وارد کانال شما خوهند شد پایین بیاید.

این کار یه این دلیل هست که ممبر های واقعی بیشتر تمایل دارند داخل کانالی که اعضا بیشتری دارد بمانند . بعد از تکمیل ممبر فیک شما میتوانید ممبر واقعی رو از روش های اد اجباری یا اد پاپ اپ وارد کانال خود کنید.

حتی میتوانید با تبلیغ در کانال های پر مخاطب ممبر واقعی رو جذب کانال خود کنید و به سودهی برسید.

برای اطلاعات بیشتر و ارتباط مستقیم با ما می توانید بصورت مستقیم با ما تماس بگیرید.

وب سایت خرید ممبر