صفحه اول گوگل تضمینی

صفحه اول گوگل تضمینی

سئو فارسی : یکی از سئوال هایی که اکثر مشتریان از ما می پرسند، چگونه نمایش در صفحه اول گوگل را تضمین می کنیم؟ و ضمانت ما چگونه است؟

شرکت سرای تجارت دیجیتال برای تمامی پروژه هایی که انجام می دهد با مشتریان عزیز قرار داد عقد کرده و در قرارداد ذکر می شود که ما ( شرکت سرای تجارت دیجیتال ) ضمانت کامل بازگشت وجه را برای این قرارداد انجام می دهد به این معنی که اگر در انتهای زمان مشخص شده در قرارداد به جایگاه مورد نظر شما و ذکر شده در قرارداد نرسیده باشید تمامی وجه دریافتی بدون قید و شرط بازگردانده می شود.

چرا سئو تضمینی

اضافه کردن این بند به قرارداد از دو جهت مهم می باشد، از جهت اول برای مشتریان حس اطمینان ایجاد می کند و در قسمت دوم نشان دهنده اطمینانی است که ما بعنوان سئوکار به کار خود داریم.

نمونه کار ما نشان دهنده قدرت تیم ما در بحث سئو می باشد، همین صفحه ای که در آن قرار دارید نشان دهنده قدرت کاری ما می باشد، دیگر در زمان الکترونیک “کوزه گر از کوزه شکسته آب نمیخورد “.

ضمانت برای کارهایی مانند سئو زیاد معنی ندارد چون شما مشتریان عزیز با شخص روبرو نیستیم یا یک کالا تولید نمی کنیم، ما با الگوریتم ها و رباط های پیچیده گوگل سر و کار داریم که هر روز در حال تغییر و بروز شدن می باشند. پس با این شرایط ما چگونه رسیدن سایت شما را به صفحه اول گوگل تضمین می کنیم؟

در پاسخ باید چنین گفت که تیم سئو شرکت سرای تجارت دیجیتال با استفاده از تجربه چند ساله در زمینه بهینه سازی سئو و با استفاده از روش های کلاه سفید برای بهینه سازی وب سایت به این دانش رسیده اند که اگر طبق پروسه ای مشخص جلو برویم به احتمال ۹۰% به جایگاه مورد نظر، در زمان مشخص خواهد رسید. ۱۰% احتمال باقیمانده نیز فقط امکان دارد وب سایت به زمان بیشتری برای رسیدن به صفحه اول احتیاج داشته باشد، ما آن زمان را هنگام دادن زمان به مشتریان محاسبه می کنیم!

به همین منظور ما قراردادهای سئو را حداقل ۳ ماهه منعقد می کنیم که در مقابل مشتریان بدقول نشویم.

نمایش در صفحه اول گوگل

لازم به ذکر است که زمان حداقل ۲ ماهه برای بهینه سازی وب سایت می باشد و نسبت به رقبای شما و همچنین کلیدواژه مورد نظر شما ممکن است تا ۸ ماه هم زمان لازم باشد تا شما به صفحه اول گوگل برسید.

دلیل دیگر عقد قرار داد تضمینی اطمینان بخشیدن به مشتریان عزیزی است که در این بازار با همکارانی روبرو شدند که بخاطر آشنا نبودن به روش های صحیح به مشتریان ضرر رسانده اند.

برای رسیدن به پاسخ های سئوالاتی که دارید می توانید از دیگر مقالات ما استفاده کنید و یا بصورت مستقیم با ما در ارتباط باشید.

موبایل: ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸

موبایل:۰۹۱۲۵۳۳۹۸۱۳

کلمات کلیدی مشابه با این صفحه

نمایش در صفحه اول گوگل

هزینه صفحه اول گوگل

سئو صفحه اول گوگل

صفحه ۱ گوگل تضمینی

قیمت صفحه اول گوگل

صفحه اول گوگل فارسی

هزینه آمدن به صفحه اول گوگل

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

Menu