صفحه اول جستجوی گوگل

صفحه اول جستجوی گوگل

وب سایت سئو فارسی : پروسه رسیدن یک وب سایت به صفحه اول جستجوی گوگل را اصطلاحا بهینه سازی وب سایت یا همان سئو سایت می نامند.

آیا من می توانم وب سایت خود را به صفحه اول جستجوی گوگل بیاورم؟

این سئوالی هست که برای خیلی از مشتریان ما پیش می آید ، بهینه سازی یک وب سایت برای رسیدن به صفحه اول جستجوی گوگل به پارامترهای زیادی وابسته است به همین خاطر می توان گفت شما بدون داشتن دانش در این حوزه امکان رساندن وب سایت خود به صفحه اول گوگل را نخواهید داشت.

بدست آوردن دانش در این حوزه بیش از ۸۰ درصد آن تجربی است ، زیرا در این حوزه هیچ کتاب راهنمای جامعی وجود ندارد، گوگل در هیج جایی بصورت واضح روش کار الگوریتم های خود را مشخص نکرده است تا همه بتوانند از آن روش به صفحه اول گوگل برسند، فقط بصورت کلی ما را راهنمایی می کند!

همان طور که در بالا نیز اشاره شد بهینه سازی وب سایت به حدود ۲۰۰ پارامتر بصورت مستقیم و یا غیر مستقیم بستگی دارد، که مثلا در حوزه بهینه سازی داخلی وب سایت خیلی از این پارامترها احتیاج به دانش فنی نیز دارد.

هزینه رسیدن به صفحه اول جستجوی گوگل

هزینه رسیدن به صفحه اول جستجوی گوگل به کلیدواژه هایی که شما مد نظر دارید که در آن ها به صفحه اول گوگل برسید. هزینه رسیدن به صفحه اول گوگل به نسبت رقابتی که در کلمه وجود دارد و میزان سختی رسیدن به صفحه اول گوگل محاسبه می شود.

به همین دلیل برای اطلاع دقیق از هزینه رسیدن به صفحه اول گوگل باید بصورت مستقیم با ما در تماس باشید، حداقل هزینه بهینه سازی وب سایت از حدود ۲ میلیون تومان شروع شده و نسبت به میزان رقابت در کلمه شما این قیمت تغییر می کند.

زمان رسیدن به صفحه اول جستجوی گوگل

تخمین زمان رسیدن سایت شما به صفحه اول گوگل نیز به نسبت سختی و رقابت در کلمه مورد نظر شما بستگی دارد ولی می توان بصورت کلی گفت که این پروسه ، زمان بر هست و به این شکل نیست که یک هفته ای بتوان به صفحه اول جستجوی گوگل رسید.

حداقل زمان برای رسیدن به صفحه اول گوگل حدود ۳ ماه و در کلمات سخت حداکثر زمان برای رسیدن به رتبه های ۱ تا ۱۰ گوگل ۹ ماه می باشد.

کلمات کلیدی مشابه برای صفحه اول جستجوی گوگل

نمایش در صفحه اول گوگل

صفحه اول گوگل تضمینی

قیمت صفحه اول گوگل

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

آوردن سایت به صفحه اول گوگل

هزینه آمدن به صفحه اول گوگل

چگونه در جستجوی گوگل اول باشیم

طراحی سایت در صفحه اول گوگل

Menu