صفحه اصلی گوگل فارسی

صفحه اصلی گوگل فارسی

رسیدن به صفحه اصلی گوگل فارسی.

صفحه اصلی گوگل فارسی

سئو فارسی : چگونه می توان به صفحه اصلی گوگل فارسی رسید؟

برای رسیدن به صفحه اصلی گوگل ابتدا باید کلیاتی در ارتباط با سئو بدانید. سئو یا همان بهینه سازی برای موتورهای جستجو از خدماتی هست که عمر حدود ۴-۵ ساله دارد، البته باید بدانید این بحث در ۲ سال اخیر کاملا متحول شده و دیگر هیچ شباهتی به ابتدای کار ندارد.

با تغییر رویه الگوریتم های موتورهای جستجو و در راس آن ها گوگل بسمت اینکه بهترین مطلب و مفیدترین وب سایت ها را به بازدیدکنندگان خود ارائه دهند برای رسیدن به صفحه اول گوگل در حوزه کاری خود بواقع باید از بهترین ها باشید.

البته بهترین از نظر وب سایت، به این نکته توجه کنید که رسیدن به صفحه اصلی گوگل فارسی دقیقا مانند وارد شدن به یک مسابقه است، همان طور که در یک مسابقه برای اول شدن باید تلاش بسیار کنید و بهترین باشید ، در این زمینه هم باید تلاش بسیار کنید و اگر مشاوری برای انجام این خدمات می گیرید مطمئن شوید که بهترین خدمات را به شما ارائه می هد.

رسیدن به صفحه اصلی گوگل فارسی

البته بهترین بودن در گوگل فارسی هنوز به سختی آن در کلمات انگلیسی نرسیده است، اگر شما از یک شرکت در خارج از ایران بخواهید بهینه سازی وب سایت شما را انجام دهد حداقل هزینه حدود ۲۰ هزار دلار است، بدلیل رقابت فوق العاده سخت در کلمات انگلیسی و همچنین درآمد بالایی که با رسیدن به صفحه اول گوگل به کسب و کار شما روانه می کند.

ولی هنوز رقابتی آنچنان در کلمات فارسی وجود ندارد فقط در بعضی کلمات و صنف ها که متوجه درآمد فوق العاده رسیدن به صفحه اول گوگل شده اند مانند تورهای مسافرتی ، چاپ و … هنوز در صنف های دیگر رقابت سختی نیست به همین دلیل با یک حداقل هزینه ای ( حدود ۱ تا ۴ م) می توانید سایت خود را در صفحه اول گوگل ببینید.

برای رسیدن به صفحه اصلی گوگل ابتدا ۲ بحث اصلی وجود دارد، سئو داخلی وب سایت و سئو خارجی.

سئو داخلی بیشتر بحث بهینه سازی کد های سایت، مقالات داخلی و تولید محتوا بر اساس پروسه هایی است که مطالب سایت شما را مفید نشان دهد.

سئو خارجی هم بحث بک لینک های مفید، تبلیغات و … می باشد ، که بدلیل تخصصی بودن این مطالب وارد این بحث نمی شویم.

سئو کلاه سفید یا کلاه سیاه

سئو کلاه سفید و کسلاه سیاه چیست؟ به اصطلاح کلاه سفید در حوزه فناوری اطلاعات به روش های مفید و بدون کلک و بمنظور کمک گفته می شود، منظور از سئو کلاه سفید این است که برای رسیدن به صفحه ۱ گوگل از روش هایی استفاده شود که گوگل آن ها را قبول داشته و در طی زمان سایت شما را با امتیاز منفی و حتی اسپم ( پنالتی ) روبرو نشوید.

می توان گفت با الگوریتم های جدید گوگل تقریبا سئو کلاه سیاه از رده خارج شده و الگوریتم ها به سرعت متوجه سایت های متخلف می شوند و طی حدود ۱-۲ ماه سایت متخلف را جریمه می کنند.

لازم بذکر است که پروسه سئو، پروسه ای زمان بر است و حداقل زمان ممکن برای رسیدن وب سایت شما به صفحه ۱ گوگل ۳ ماه می باشد و زمان های زیر این مقدار کاملا اشتباه و فقط کلاه برداران این ادعا را می کنند ( از این مطلب مطمئن باشید که هیچ کدام از کسانی که واقعا در این حوزه تجربه اجرایی و عملی داشته باشند این مقدار زمان نمی دهند، زمانی که برای سئو منطقی است ۳ الی ۶ ماه است و نه غیر از این )

پس هنگام قرارداد با اشخاص یا شرکت ها توجه به این مطلب داشته باشید که برای سئو، سئوکاران با شخص روبرو نیستند که بتوانند سریع تر کار را انجام دهند با یک سری الگوریتم و ربات در ارتباط هستند .

یک پروسه تقریبا مشخص را همه دنبال می کنند تا به صفحه اول گوگل برسند. پس به هیچ عنوان بدنبال زمان کمتر نباشید که دچار مشکلات بعدی نشوید. ( هم کلاهبرداران ، هم کلاه سیاه ها که ۱ ماهه سایت شما را به صفحه اول گوگل می آورند و هزینه کامل را از شما دریافت می کنند و پس از ۱ ماه تازه متوجه می شوید که از روش های کلاه سیاه استفاده شده و در آن موقع هیچ کاری از دست کسی بر نمی آید و معمولا باید یک سایت جدید طراحی کنید و کار خود را از نو شروع کنید.)

کلمات کلیدی نزدیک به این صفحه

تنظیم صفحه شروع گوگل کروم

صفحه اصلی گوگل انگلیسی

نوار منو در گوگل کروم

چگونه مرورگر پیش فرض خود را تغییر دهیم

تنظیمات گوگل کروم برای فیلتر شکن

تنظیمات google

تنظیمات گوگل کروم اندروید

تغییر هوم پیج اینترنت اکسپلورر

Menu