سئو سایت

سئو سایت

سئو سایت چیست؟ یکی از سئوالات رایج بین مشتریان این است که اصلا سئو به چه معنی است؟

بصورت کلی بهینه سازی وب سایت ( بهینه سازی داخلی و بهینه سازی خارجی) برای موتورهای جستجو را سئو می گویند.

اگر بصورت ساده تر بخواهم توضیح بدهم، همان طور که می دانید در صفحه اول گوگل ۱۰ جایگاه بیشتر وجود ندارد و بیش از ۹۰% بازدیدکنندگان نیز از بین این ۱۰ وب سایت به خواست خود و یا کالای مورد نظر خود می رسند. برای رسیدن به این ۱۰ جایگاه شما باید وب سایت خود را بصورتی مرتب و براساس قواعد خاص تنظیم کنید که موتورهای جستجو نه تنها به راحتی بتوانند در وب سایت شما بخزند همچنین اعتماد به سایت شما پیدا کنند تا بتوانید یکی از ۱۰ جایگاه صفحه اول گوگل را از آن خود کنید.

رسیدن به صفحه اول گوگل و سئو اصلا بحث ساده و راحتی نیست!!!! چرا؟؟؟

بدلیل اینکه گوگل به هیچ عنوان بصورت واضح نمی گوید که از الگوریتم های آن به چه صورت کار می کنند، دلیل این کار بسیار واضح است ” تبلیغات در گوگل “

یکی از قسمت هایی منبع درآمد گوگل می باشد همین قسمت تبلیغات در گوگل هست، پس به هیچ عنوان کاربران نباید بصورت دقیق از الگوریتم های گوگل خبر دار شوند.

بحث سئو سایت

بیشتر مبحث سئو سایت بصورت تجربی ، سعی و خطا بدست آمده است، گوگل فقط در ارتباط با نحوه کار الگوریتم های خود اشاره هایی انجام می دهد و سئو کاران با گذاشتن وقت بسیار و سعی و خطا بصورت حدودی متوجه می شوند که الگوریتم ها چگونه رفتار می کنند.


اگر می خواهید در گوگل دیده نشوید با ما تماس نگیرید

۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸


هزینه سئو سایت

برآورد هزینه سئو سایت به پارامترهای زیادی بستگی دارد، از جمله این پارامترها می توان به زبان برنامه نویسی و پایه وب سایت شما، صنف و کلمات کلیدی که می خواهید در آن به صفحه اول گوگل برسید، عمر دامنه شما و میزان فعالیت رقبای شما در سئو سایت آن ها را می توان نام برد.

شما پس از بهینه سازی سئو سایت و رسیدن به صفحه اول گوگل به فاز جدیدی وارد می شوید. رسیدن به صفحه اول گوگل یک مبحث هست و رسیدن به ۳ لینک اول گوگل که معمولا بالای ۷۰% از بازدید ها را به خود اختصاص می دهند یک مبحث جدا هست. اگر از نظر زمانی بخواهیم این موضوع را بررسی کنیم شما برای رسیدن به صفحه اول گوگل در بهترین حالت ۳ ماه زمان لازم دارید تا بین رتبه ۷-۱۰ گوگل قرار بگیرید و برای رسیدن به ۳ رتبه اول گوگل حداقل همین مقدار زمان لازم دارید، یعنی شما برای رسیدن به ۳ رتبه اول گوگل حداقل به ۶ ماه زمان احتیاج دارید.

در ارتباط با هزینه نیز تقریبا به همین صورت هست، برای مثال اگر برای رسیدن به صفحه اول گوگل شما میبایست ۲ میلیون تومان هزینه کنید، پس از آن برای رسیدن به ۳ رتبه اول گوگل تقریبا همین مقدار باید هزینه کنید.

سئو سایت، ماندن در صفحه اول گوگل

هنگامی که وب سایت شما به صفحه اول گوگل می رسد مانند این است که تازه شما وارد یک مسابقه شده اید، همان طور که می دانید فقط ۱۰ جایگاه در صفحه اول گوگل وجود دارد و تمامی رقبای شما نیز بدنبال گرفتن این جایگاه هستند. شما میبایست پس از رسیدن به صفحه اول گوگل مانند یک ورزشکار عمل کنید، همان طور که ورزشکاران پس از رسیدن به قهرمانی برای نگه داشتن رتبه خود تلاش می کنند شما نیز برای نگه داشتن وب سایت خود در جایگاه های اول گوگل باید بصورت مداوم خود را آماده نگه دارید تا از کورس رقابت جدا نشوید.

برای این کار ما برای شما عزیزان پس از اتمام قرارداد سئو سایت، یک قرارداد پشتیبانی منعقد می کنیم که شما را در آن جایگاهی که هستید نگه داریم و بصورت مداوم سایت شما را بسوی پیشرفت و رسیدن به رتبه اول گوگل سوق دهیم، این مبلغ پشتیبانی معمولا ۵-۱۰% مبلغ کل قرارداد بصورت ماهیانه می باشد.

کلمات کلیدی نزدیک به این مقاله

سئو و بهینه سازی سایت

سئو سایت چیست؟

تعرفه سئو سایت

سئو رایگان

قیمت سئو سایت

سئو وب سایت

اموزش سئو سایت

مقالات سئو

Menu