سئو رایگان – بهینه سازی سایت رایگان

سئو رایگان

ارائه این خدمات فعلا مقدور نمی باشد

سئو فارسی : ماهیانه یک هدیه نفیس از شرکت سرای تجارت دیجیتال

این برنامه فعلا از دسترس خارج است

سئو رایگان

هر ماه شرکت سرای تجارت دیجیتال به فعال ترین کاربر در نرم افزار ممبر شارژ یک قرارداد بهینه سازی سئو را هدیه می دهد و کاربر برنده می تواند درخواست سئو رایگان یک وب سایت را به شرکت بدهد.

برای دانلود نرم افزار افزایش عضو و ممبر واقعی رایگان تلگرام در لینک زیر کلیک کنید

دانلود از کافه بازار : از اینجا دانلود کنید.

هدیه سئو رایگان برای استفاده کنندگان از نرم افزار ممبر شارژ

هدیه سئو رایگان فقط برای کاربران استفاده کننده از نرم افزار ممبر شارژ می باشد و شما عزیزان از داخل خود برنامه نیز می توانید رتبه خود و همچنین امتیاز نفر نخست را مشاهده کنید.

هدیه سئو رایگان

فعال ترین کاربر برای دریافت هدیه سئو رایگان در تاریخ ۱۵ هر ماه انتخاب شده و در گروه نرم افزار ممبر شارژ معرفی می شود.

در صورت درخواست نفرات دوم و سوم نیز می توانند از تخفیفات ۵۰% و ۳۰% بعنوان هدیه استفاده کنند و یک وب سایت را برای سئو معرفی کنند. برای آشنایی با حدود قیمت سئو و اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید. لازم به ذکر است حداقل مبلغ قرارداد سئو ۲ م تومان می باشد که نسبت به صنف و کلمات کلیدی این قیمت تغییر می کند.

بهینه سازی سایت رایگان

در صورت درخواست برندگان عزیز شرکت سرای تجارت دیجیتال می تواند بجای بهینه سازی سایت رایگان به برندگان پیشنهاد ۳ ماه تبلیغ بنری رایگان و یا ۱ سال بک لینک رایگان از هر کدام از وب سایت های خبری این شرکت را بعنوان هدیه دریافت کنند.

تخفیف ویژه سئو و خدمات ما

تمامی کاربران این نرم افزار می توانند با ارائه شماره کاربری خود به کارشناسان ما، از تخفیف ویژه ۱۰% شرکت از تمامی خدمات ما از جمله: طراحی سایت، سئو، اجاره بنر در وب سایت خبری، رپورتاژ خبری، اجاره بک لینک و … استفاده کنند.

آموزش سئو رایگان

بررسی آنلاین سئو سایت

آموزش کامل سئو

سئو و بهینه سازی سایت

قیمت سئو سایت

بررسی رایگان سئو سایت

آموزش سئو سایت

آنالیز seo

Menu