خرید ممبر

وب سایت سئو فارسی : در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی را در زمینه خرید ممبر در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا با اطلاعات بیشتری جهت خرید ممبر و افزایش ممبر های کانال یا گروه تلگرام خود اقدام کنید .

خرید ممبر تلگرام

یکی از دغدغه های اصلی مدیران کانال ها و گروه تلگرامی تعداد بازدید های پست هایی که در کانال خود قرار می دهند و تعداد ممبر های کانال و یا گروه خود است که برای حل این مشکل روی به تبلیغات در کانال های دیگر یا خرید ممبر تلگرام  می کنند. که این روش ها نیز خود چند نوع دارد که در ادامه مقاله به آن ها خواهیم پرداخت.

همان طور که می دانید هزینه خرید ممبر کانال تلگرام و گروه تلگرام از هم متفاوت می باشد که در زیر تعرفه هر کدام را به اطلاع شما عزیزان می رسانیم.

خرید ممبر کانال تلگرام

همان طور که میدانید خرید ممبر کانال تلگرام دو روش اصلی دارد، ممبر فیک کانال تلگرام و ممبر واقعی کانال تلگرام که از طریق کلید ثبت سفارش می توانید تعرفه خرید ممبر را مشاهده کنید و برای اطلاعات بیشتر در مورد ممبر کانال تلگرام متن زیر را مطالعه فرمایید.

خرید ممبر واقعی و فیک کانال

روش هایی که به خرید ممبر تلگرام مربوط می شود به این ترتیب است . ممبر فیک ، پاپ آپ ، اد اجباری این روش ها هرکدام قیمت های متفاوت و بازده ای ها متفاوت را به همراه دارد اما باید این مطلب را نیز خدمت شما عرض کنیم که خرید ممبر برای کانال ها یا گروه هایی که به تازگی باز شده اند باید در ابتدا مقداری ممبر فیک برای بالا بردن تعداد ممبر ها تهیه کنند و بعد از این که آمار ممبر های کانال به تعداد مطلوبی رسید بعد از آن اقدام به خرید عضو به صورت پاپ آپ یا به صورت اد اجباری کنند.

خرید ممبر فیک کانال تلگرام

دلیل اینکه باید در ابتدا مقداری ممبر فیک تهیه کنید نیز این موضوع است که اگر با همان تعداد ۲۰۰ یا ۳۰۰ نفری اقدام به تبلیغات برای کانال یا همان خرید عضو کنید بازده خوبی برای شما به همراه نخواهد داشت تعداد ممبر ها باید به گونه ای باشد که زمانی ممبر واقعی از طریق پاپ آپ یا اد اجباری به کانال شما وارد شود راغب به ماندن در کانال شما و دیدن پست های شما شود .

ناگفته نماند ممبر فیک برای کانال شما بازدیدی را به همراه نخواهد داشت و تنها تعداد ممبر های شما را بالا می برد ، در واقع ممبر فیک همان ممبر های آفلاین هستند که نه ریزشی برای شما به همراه دارند و نه بازدیدی را برای پست هایی که در کانال خود قرار می دهید برای شما به همراه دارند و تنها برای شما تعداد ممبر های کانال را بالا برده تا بعد از خرید ممبر واقعی و با ورود کاربران تازه بازده خوبی برای شما داشته باشند و تعداد کم ممبر های کانال باعث ریزش ممبر ها نشود .

خرید ممبر واقعی کانال تلگرام

نکته بسیار مهم این است که شما اطلاع داشته باشید ممبر واقعی در هر صورت ریزش دارد و کم و زیاد شدن این ریزش به فعالیت شما در کانال بستگی دارد و ما هیچ ضمانتی و همچنین هیچ مسئولیتی در هنگام ریزش ممبرهای واقعی کانال یا گروه شما نداریم.

خرید ممبر پاپ آپ : در این روش تبلیغ کانال شما بصورت پاپ آپ در نرم افزارهای نصب شده در تلفن های همراه هوشمند مشتریان به نمایش در می آید و کاربران با کلیک بر روی تبلیغ شما وارد کانال شده و در صورت تمایل به کانال شما جوین می شوند.

خرید ممبر با روش اد اجباری :  در این روش کاربران به واسطه نرم افزاهایی که در سیستم خود نصب کرده اند بصورتی که هیچ اطلاعی ندارند به کانال اضافه می شوند.

خرید ممبر گروه تلگرام

گروه تلگرام نیز مانند کانال تلگرام هم ممبر فیک دارد و هم ممبر واقعی فقط یک تفاوت اصلی دارد که در گروه تلگرام فقط می توان ممبر واقعی را به روش اجباری به گروه اضافه کرد. تعرفه خرید عضو گروه تلگرام در زیر آمده است.

خرید ممبر فیک گروه تلگرام

ممبر فیک گروه نیز مانند ممبر فیک کانال با حداقل ریزش هستند، می توان گفت ریزش ممبر فیک گروه از ممبر فیک کانال کمتر است و این ریزش در حدود ۵ درصد می باشد  این ریزش هم فقط بخاطر تلگرام می باشد، تلگرام در بعضی موارد یک سری از شماره های مجازی را غیر فعال می کند و باعث ریزش ممبر فیک می شود.

خرید ممبر واقعی گروه تلگرام

ممبر واقعی گروه تلگرام فقط به روش اجباری امکان پذیر است ، در این روش ممبر های واقعی که به گروه شما اضافه می شوند نمی دانند چه کسی آن ها را به گروه اضافه کرده است.