خرید ممبر واقعی

وب سایت سئو فارسی : دغدغه های بیشتر مدیران کانال و گروه های داخل تلگرام ممبر های کانال یا گروه است زیرا برای دیده شدن و کسب درآمدن از طریق کانال و گروه خودشان باید ممبرواقعی داشته باشند و کاربران مطالب یا محصولاتشان را ببینند تا مدیران این کانال ها و یا گروه ها نیز از طریق ممبر واقعی و کاربر واقعی  بتوانند محصولات خودشان را بفروشند و کسب در آمد کنند برای همین مسئله نیز روی به خرید ممبر واقعی برای افزایش ممبر خود می آورند.

برای نمایش تعرفه های مختلف خرید ممبر تلگرام کلیک کنید.

ما در این مقاله قصد داریم تا شما عزیزان و مشتریان عزیز را با این روش ها آشنا کنیم و به شما راه حل هایی ارائه دهیم تا با رعایت این نکات بتوانید علاوه بر این که مخاطب و کاربران عضو در کانال یا گروه تان را حفظ کنید بلکه بتوانید با رعایت این نکات شاهد افزایش ممبر نیز باشید.

خرید ممبر واقعی تلگرام

برای خرید ممبر روش های متفاوتی وجود دارد ولی برای بدست آوردن ممبر واقعی فقط باید از روش های تبلیغاتی برای کانال خود استفاده کنید تا بتوانید عضو واقعی تلگرام جذب کنید تا کسب و کار خود را رونق ببخشید.

روش های تبلیغ برای جذب ممبر واقعی تلگرام

روش اول تبلیغات پاپ آپ است، این روش با استفاده از قابلیت پاپ آپ در برنامه های مختلف تبلیغ کانال شما را نمایش می دهد، مثلا تبلیغ شما بیش از ۱۰۰٫۰۰۰ هزار مرتبه برای کاربران مختلف نمایش داده می شود و از بین این تعداد ۱۰۰۰ نفر عضو کانال شما می شوند. تعرفه در این روش هر ۱ کا ممبر ۸۵ هزار تومان می باشد.

برای نمایش تعرفه های مختلف خرید ممبر تلگرام کلیک کنید.

روش بعدی روش پوش نوتیفیکیشن ، این روش نیز مانند روش قبل از طریق برنامه های نصبی بر روی تلفن همراه مخاطبان انجام می باشد که تبلیغ شما بصورت یک نوتیفیکیشن به کاربران ارسال می شود و کاربرانی که مایل باشند به کانال شما اضافه می شوند. تعرفه در این روش هر ۱ کا ممبر ۸۵ هزار تومان می باشد.

برای نمایش تعرفه های مختلف خرید ممبر تلگرام کلیک کنید.

نکات مهم بعد از خرید ممبر واقعی

اگر بخواهیم به اصلی ترین نکته درمورد جذب ممبر واقعی برای گروه و کانال تلگرام تان اشاره کنیم باید بگوییم که برای این امر شما باید روی اصلی ترین پارامتر یعنی محتوا کانال یا گروه خودتان کار کنید ، به شکلی تولید محتوا داشته باشید که کاربر و ممبر گروه یا کانال شما نه تنها ریزش نداشته باشد بلکه ماندگاری هم داشته باشند و بعد از مدتی بدون صرف هزینه ای و تنها با کار کردن بر روی محتوا شاهد افزایش ممبر کانال یا گروه تلگرامی خودتان باشید ، محتوایی که برای کانال یا گروه تلگرامی خود تولید می کنید باید مخاطب را به خود جذب کند و برای مخاطب جذابیت داشته باشد .

نکته دیگر این است که بعد از زیاد شدن ممبر تلگرام خودتان نباید به هیچ وجه موضوع و آدرس لینک کانال یا گروه خودتان را تغییر دهید زیرا این کار باعث می شود که مخاطبان و ممبر گروه یا کانال شما به شدت ریزش داشته باشند و گروه یا کانال تلگرامی شما دچار مشکل شود ، پس به هیچ وجه آدرس و لینک  گروه یا کانال خودتان را عوض نکنید.

سوالات متداول در رابطه با خرید ممبر واقعی :

بعضی از کاربران و مشتریان ما سوالاتی نظیر : فروش ممبر تلگرام ، افزایش ممبر تلگرام ، خرید ممبر فیک ارزان تلگرام ، خرید ممبر گروه ، خرید ممبر تلگرام ارزان ، خرید ممبر واقعی ارزان ، خرید ممبر واقعی گروه تلگرام ، خرید ممبر ارزان و … را از ما و همکاران ما در زمینه خرید ممبر واقعی دارند که ما در مقالات بعدی به طور مفصل و اختصاصی به آن خواهیم پرداخت.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments