خرید ممبر فیک تلگرام

خرید ممبر فیک کانال و یا گروه تلگرام – چرا کانال ها به خرید ممبر فیک احتیاج دارند؟ ممبر های فیک برای کانال های تازه تاسیس بسیار کارآمد هستند، کانال های تازه تاسیس در هنگام تبلیغات در دریافت ممبر واقعی تلگرام بسیار با مشکل روبرو می شوند، ممبرهای واقعی برای جوین شدن به یک کانال به تعداد اعضای آن کانال توجه بسیار می کنند و در صورت پایین بودن اعضا اکثرا به کانال اضافه نمی شوند.

ممبر کانال

راه حل این مشکل برای این کانال ها افزایش ممبر فیک می باشد. در ابتدا تعرفه خرید ممبرهای آفلاین و یا همان فیک را به شما عزیزان ارائه می کنیم و در ادامه به توضیحات مربوط به این نوع ممبر ها میپردازیم.

خرید ممبر فیک بدون ریزش

ارزان ترین ممبر فیک تلگرام با بهترین کیفیت و کمترین ریزش ممکن. ممبرهای ارائه شده توسط شرکت ما کمترین ریزش ممکن را دارند، این ریزش ها نیز بدلیل آپدیت های تلگرام و بستن بعضی از اکانت های مجازی توسط این شرکت می باشد. ریزش این ممبرها کمتر از ۱۰ درصد می باشد که می توان گفت که این ممبرها، ممبر فیک بدون ریزش هستند.

خرید ممبر فیک با بازدید

ممبر فیک حرفه ای بهمراه بازدید از پست . بعد از سفارش ممبر حرفه ای می توانید زمان انجام بازدید از پست ها را مشخص کنید.

ممبر فیک رایگان

شما عزیزان با هر خرید کدام از پکیج های بالا ۱۰ درصد ممبر فیک رایگان دریافت خواهید کرد که این ممبر های بعنوان جبران کننده ریزش احتمالی ممبر فیک کانال هستند.

ممبر فیک چیست؟

ممبرهای فیک و یا همان اعضای آفلاین اکثرا شماره مجازی هایی هستند که برای آن ها اکانت تلگرام ایجاد شده و توسط پنل هایی مدیریت می شوند و میتوان این شماره های مجازی را بعنوان ممبر به کانال های مورد نظر اضافه کرد.

ممبر فیک آماده رایگان

اگر قصد فروش ممبر را دارید و یا می خواهید بصورت رایگان ممبرهای کانال خود را افزایش دهید می توانید از نرم افزار افزایش ممبر ما استفاده کنید، شما با استفاده از این نرم افزار می توانید با دیدن تبلیغات سکه جمع آوری کنید و سپس سفارش افزایش ممبر برای کانال خود را ارسال کنید.  ( لینک دانلود برنامه )

دانلود برنامه ممبر فیک برای اندروید

درست است که استفاده از این نرم افزار کاملا رایگان است ولی در اصل شما دارید زمان خود را هزینه می کنید تا ممبرهای مورد نظر خود را دریافت کنید پس می توان گفت که خرید ممبر بصورت مستقیم احتمالا بصرف شما عزیزان باشد.

پنل ممبر فیک

برای دوستان عزیزی که بدنبال فروش ممبر و یا خرید پنل ممبر فیک هستند می توانیم این توضیح کوتاه را بدهیم که اگر شما قصد شروع فروش ممبر و یا راه اندازی یک پنل را دارید، برای اینکه بتوانید فقط ۱ کا ممبر به مشتریان خود بدهید هزینه حدود ۱۰ میلیونی را خواهید داشت، برای کسانی که نمی خواهند و یا این هزینه برای آن ها بالا هست توصیه می شود بر روی بازاریابی این شغل کار کنند.

فیک ممبر رایگان

اگر بصورت ماهیانه تعداد مشتری بالایی داشته باشید می توانید بصورت همکاری با ما کار کنید، برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

خرید ممبر فیک کانال تلگرام

توجه داشته باشید که تعرفه زیر برای ممبر فیک کانال تلگرام می باشد، در صورتی که شما ممبر فیک گروه تلگرام می خواهید کمی قیمت ها متفاوت است که در صفحه پرداخت می توانید تعرفه خرید ممبر فیک گروه را نیز مشاهده کنید.

۱۰۰۰ ممبر فیک رایگان

شما عزیزان می توانید با خرید پکیج ۱۰ هزار ممبری ما بصورت رایگان ۱۰۰۰ ممبر فیک دریافت کنید.

خرید عضو فیک تلگرام

برای سفارش ممبر فیک کانال حتما میبایست کانال را عمومی کنید و آی دی کانال را برای اضافه کردن ممبر فیک ارسال کنید. ( آی دی کانال حتما با @ شروع می شود )

حراج استثنایی فروش ممبر فیک –  با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن ، فقط تا آخر همین هفته می توانید با قیمت های حراج از ما خرید کنید. هر هزار ممبر فیک فقط ۱۰٫۵۰۰ تومان

خرید ممبر فیک کانال تلگرام

برای انجام سفارشات ممبر فیک فقط آی دی کانال کفایت می کند و احتیاجی به لینک جوین یا مدیریت ما در کانال نیست.

خرید ممبر فیک کانال تلگرام

معمولا برای ره اندازی کانال تلگرام لازم است تعدادی اعضای فیک به کانال اضافه کرد که در مراحل بعد که برای یک کانال تبلیغات انجام می شود ریزش کمتری را شاهد باشید.

افزایش ممبر فیک

اکثر کاربرانی که عضو یک کانال می شوند به تعداد اعضای آن کانال اهمیت می دهند به همین منظور لازم است در ابتدای ایجاد یک کانال معمولا بین ۵ تا ۱۰ هزار ممبر فیک تلگرام خریداری شود.

خرید ممبر فیک ارزان

خرید ممبر فیک از ارزان ترین روش ها برای اضافه کردن ممبر به کانال می باشد. این ممبر ها فقط تعداد اعضای کانال شما را افزایش می دهند و به هیچ عنوان بازدید ندارند.

خرید ممبر فیک کانال تلگرام

تعرفه تصویر بالا فقط برای ممبر فیک کانال تلگرام می باشد و هزینه برای خرید ممبر فیک کانال تلگرام متفاوت می باشد.

افزایش اعضا

برای انجام سفارش ممبر کانال فقط دادن آی دی کانال کفایت می کند، کانال را باید در حالت عمومی قرار دهید و آی دی را برای ما ارسال کنید. در ضمن احتیاج نیست که ما را مدیر کانال خود بکنید، فقط آی دی کانال از شما گرفته می شود و طی زمان ۱-۲ ساعت برای هر ۱ کا ممبر، تحویل داده می شود.

خرید ممبر فیک گروه تلگرام

هزینه خرید ممبر فیک گروه تلگرام برای هر ۱ کا ممبر ۲۵ هزار تومان می باشد. برای انجام سفارش نیز فقط لینک گروه کفایت می کند.

خرید ممبر فیک تلگرام ارزان

ممبر های فیک معمولا هیچ ریزشی ندارند و اگر شما مشاهده می کنید که ممبرهایی که بعضی همکاران به شما ارائه می کنند بعنوان ممبر فیک و ریزش دارند بدلیل این است که این دسته از همکاران از نرم افزارهای ممبر گیر استفاده می کنند که معمولا استفاده کننده های این نرم افزارها خود صاحبان کانال ها هستند و این باعث ریزش بعد از ۲-۳ روز از سفارش شما می شود.

خرید ممبر فیک بدون ریزش

اکثر این اعضا از شماره های مجازی استفاده می کنند تا عضو کانال ها شوند به همین دلیل اکثر این اعضا ریزش ندارند. ریزش ممبرهایی که ما به مشتریان خود اضافه می کنیم کمتر از ۵ درصد هست یعنی در صورت خرید ۱۰۰۰ ممبر فیک ازما حداکثر پس از گذشت ۱ ماه ۵۰ نفر می باشد.

خرید ممبر فیک گروه

تعرفه خرید ممبر فیک گروه با کانال متفاوت است، این تعرفه برای خرید ۱۰۰۰ عضو فیک گروه ۲۵ هزار تومان می باشد.

۱۰۰ ممبر فیک رایگان

مشتریان عزیز با سفارش دادن ۱ کا ممبر فیک بعنوان هدیه ۱۰۰ ممبر فیک رایگان دریافت می کنند.

 خرید ممبر فیک برای کانال تلگرام

معمولا کانال های تازه تاسیس مجبور به استفاده ممبر فیک برای راه اندازی کانال خود هستند، زیرا در هنگام تبلیغات یک کانال کاربران برای عضو شدن به یک کانال حتما تعداد اعضای آن کانال را در نظر می گیرند.

فروش ممبر فیک

فروش ممبر فیک بدون ریزش و تحویل در کمترین زمان ممکن. برای سفارش با ما در ارتباط باشید. تمامی ممبرهای فیک با استفاده از شماره های مجازی هستند با کمترین ریزش ممکن

لطف می کنید برای ثبت سفارش به تلگرام خط ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸ پیغام ارسال کنید.

خرید ممبر فیک تلگرام در کمترین زمان ممکن

سفارشات زیر ۵ کا در کمتر از ۱۲ ساعت تحویل داده می شود

سفارشات ممبر فیک هر ۱ کا یا ۱۰۰۰ ممبر تقریبا ۱-۲ ساعت زمان می برد، سفارش های کمتر از ۵ کا در همان روز سفارش انجام می شود و سفارشات بالای این مقدار حداکثر در ۲۴ ساعت انجام می شود.

سفارشات ممبرهای واقعی تلگرام معمولا زمان بیشتری می برد، زمان انجام سفارشات ممبر اد اجباری و ممبر با روش پاپ آپ نوتیفیکیشن حداقل زمان انجام سفارش ۱۲ ساعت و حداکثر آن ۳۶ ساعت می باشد.

در این نوع سفارشات بدلیل طولانی بودن صف سفارشات زمان بیشتری می برد تا نوبت به سفارش شما برسد به همین دلیل زمان تحویل دادن این سفارشات طولانی تر بوده.

برای سفارشات اد اجباری و پاپ آپ برای انجام سفارش باید لینک جوین را برای ما ارسال کنید، برای بدست آوردن لینک جوین کانال باید، کانال تلگرام مورد نظر را به حالت پرایوت یا خصوصی تغییر دهید ، پس از تغییر تلگرام یک لینک به شما میدهد که آن لینک جوین مورد نیاز ماست، پس از بدست آوردن لینک جوین، کانال را به حالت اولیه ( عمومی یا پابلیک ) برگردانید تا نام کانال شما را نگیرند.

برای آموزش بدست آوردن لینک جوین از کانال تلگرام می توانید همین متن را در گوگل جستجو کنید و آموزش تصویری آن را مشاهده کنید.


برای دریافت نرم افزار افزایش ممبر تلگرام میتوانید از لینک زیر استفاده کنید

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments