خرید ممبر اد اجباری ارزان کانال و گروه

وب سایت سئو فارسی : روش اد اجباری یکی از روش های افزایش ممبر تلگرام برای کانال و گروه می باشد. معمولا کانال ها و گروه های تازه تاسیس برای افزایش ممبر با مشکل روبرو هستند، در ابتدای راه اندازی یک کانال هر چقدر هم مدیر کانال پست های جذاب و با کیفیت قرار بدهد بدلیل کم بودن ممبر های کانال به هدف خود نمی رسد.

خرید ممبر اد اجباری کانال

اد اجباری ارزان

ارزان ترین اد اجباری

از پیش فرض های شبکه های اجتماعی مخاطب قرار دادن تعداد زیادی اعضا مخاطب در مدت زمان کوتاه می باشد. شبکه های اجتماعی با تعداد اعضای بالا می توانند در کمتر از ۵ دقیقه یک خبر مهم و یا یک کالا را به تعداد بالای اعضا ارائه کرد.

خرید اد اجباری یا جوین اجباری تلگرام

همان طور که شما نیز شاید با آن مواجه شده باشید، روش اد اجباری به قیمت های مختلف ارائه می شود، دلیل این موضوع این می تواند باشد که تعداد پنل ها و برنامه هایی که می توانند عضویت اجباری بزنند زیاد نیست و معمولا همکاران به چند شرکت مشخص برای خرید باید مراجعه کنند. ما بدلیل داشتن نرم افزارهای این روش و داشتن پنل می توانیم با بهترین قیمت اد اجباری ممبر واقعی را برای شما عزیزان انجام دهیم.

همکاران عزیز نیز می توانند برای دریافت قیمت همکاری اد اجباری با ما در تماس باشند.

خرید ممبر اد اجباری در گروه

روش اد اجباری همان طور که از نام آن نیز مشخص است، اعضا بدون اینکه اطلاع داشته باشند به کانال و یا گروه اضافه می شوند، به همین دلیل این روش معمولا ریزش بالایی دارد.

عضویت اجباری در کانال تلگرام

البته مشخص است که مقدار ریزش خیلی می تواند به فعالیت کانال بستگی داشته باشد، معمولا برای کانال هایی که عمومی هستند و اعضای آن قشر خاصی یا شغل خواصی نباشد حدود ۳۰-۴۰ درصد ریزش دارد ولی برای کانال هایی که اعضای تخصصی می خواهند این ریزش بسیار بیشتر می شود.

اد اجباری خود به چند صورت انجام می شود که در زیر توضیحاتی کلی به شما عزیزان ارائه می کنیم.

اد اجباری هیدن

اد اجباری هیدن به این صورت می باشد که اعضایی که به کانال شما اضافه می شوند، کانال شما برای کاربران بصورت هیدن بوده و اعضا اصلا کانال شما را مشاهده نمی کنند!! به همین خاطر در این روش ریزش کمتری را مشاهده می کنید و در مقابل بازدیدی هم از پست های شما نخواهد شد. این روش را معمولا توصیه نمی کنیم، زیرا این مدل جوین اجباری با ممبر فیک زیاد تفاوت ندارد.

اد اجباری رایگان

مشتریان عزیز می توانند با خرید ۱۰ کا جوین اجباری ، ۱ کا بعنوان هدیه بصورت رایگان از ما دریافت کنند.

اد اجباری قفلی

روشی است که در واقع وجود ندارد و فقط برای گمراه کردن مشتریان بکار می رود، این روش را می توان همان اد اجباری هیدن هست که اعضا کانال شما را نمی بینند که بخواهند خارج شوند.

اد اجباری سایلنت

این روش را می توان بهترین روش جوین اجباری دانست، در این روش اعضا بصورت سایلنت وارد کانال شما می شوند و کانال برای اعضا بصورت میوت می باشد.

اد اجباری به کانال تلگرام

روش های جوین اجباری که در بالا نام بردیم فقط برای کانال تلگرام می باشد و برای گروه تلگرام این روش ها امکان پذیر نیست.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments