خرید فالوور

خرید فالوور اینستاگرام و تلگرام با ارزان ترین قیمت و با بهترین کیفیت، فروش فوق العاده پاییز۹۷

وب سایت سئو فارسی : در حال حاضر شبکه های اجتماعی تاثیر شگرفی بر روی کسب و کارها گذاشته است و خیلی از افراد برای گسترش کسب و کار خود به سراغ شبکه های اجتماعی رفته اند، دلیل آن هم می توان کم هزینه بودن و همچنین بازده بالای آن دانست و اینکه دیگر شما فقط در یک منطقه اجناس و یا خدمات خود را ارئه نمی کنید و می توانید با تمام کشور در ارتباط باشید.

افزایش فالوور

دو تا از شبکه های اجتماعی که در آن ها می توان بسیار رشد کرد و کسب و کار را رونق داد اینستاگرام و تلگرام هستند که در هر دو این شبکه های اجتماعی برای شروع بکار و افزایش فروش و درآمد احتیاج به افزایش فالوور هست.

خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام دو مدل داردف مدل اول خرید فالوور فیک اینستاگرام و مدل دوم خرید فالوور واقعی اینستاگرام می باشد.

خرید فالوور فیک اینستاگرام

در هنگام راه اندازی یک پیج اینستاگرام اولین قدم برای راه اندازی و شروع بکار پیج خرید فالوور فیک اینستاگرام می باشد، همان طور که شاید شما هم دیده باشید وقتی وارد یک پیج می شوید و تعداد فالوور های آن پیج کم باشد احتمال کمتری دارد که شما نیز به آن ها اضافه شوید و جزو دنبال کننده های آن پیج شوید.

فالوور های فیک اینستاگرام اکثرا اکانت های مجازی هستند که در پشت آن ها افراد وجود ندارند ولی اکانت کاملا توسط رباط ها فعال هستند تا اینستاگرام نتواند تفاوت آنها را با اکانت های واقعی تشخیص دهد و آن ها را ببندد. ریزش فالوور فیک اینستاگرام بسیار ناچیز می باشد.

خرید فالوور ایرانی ارزان

تمامی فالوورهای اینستاگرام که اضافه می شوند تماما با اکانت ایرانی هستند، البته این فالوورها فیک هستند و امکان اضافه کردن فالورهای واقعی را نداریم.

خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش

فالوورهای فیک تقریبا بدون ریزش هستند و ریزشی زیر ۱۰ درصد دارند.

یکی دیگر از شبکه های اجتماعی که استقبال از آن در کشور ما بسیار بالا هست تلگرام می باشد، که بیش از ۴۰ میلیون کاربر در آن حاضر می باشد، این مقدار کاربر در هیچ کدام از شبکه ها واقعی و مجازی در داخل کشوردیده نمی شود حتی تلویزیون ملی کشور نیز این مقدار بازدید کننده ندارد.

در این شبکه اجتماعی نیز برای جذب فالوور دو مدل اصلی وجود دارد، فالوور واقعی تلگرام و ممبر فیک تلگرام که در زیر توضیح کوتاهی در ارتباط با این دو مدل فالوور داده می شود.

خرید فالوور فیک تلگرام

در تلگرام نیز مانند اینستاگرام اولین قدم برای راه اندازی یک کانال یا گروه خرید فالوور فیک کانال یا گروه تلگرام می باشد. فالوور های فیک تلگرام اکثرا شماره های مجازی هستند، به همین دلیل ریزش این نوع ممبر تلگرام بسیار کم و ناچیز می باشد،، البته این ریزش به تلگرام نیز بستگی دارد،ف در بعضی موارد دیده شده که یک سری از ممبر های فیک توسط تلگرام بسته شده و از دسترس خارج می شوند ولی می توان گفت که این مدل فالوور تلگرام حدود ۱۰ درصد ریزش دارد.

خرید فالوور واقعی تلگرام

برای افزایش فالوور واقعی تلگرام چند روش مختلف وجود دارد که در حال حاضر بدلیل مشکلات فیلترینگ از روش اد اجباری خیلی راحت تر می توان فالوور ها را افزایش داد، روش اد اجباری فالوور تلگرام به این صورت هست که اعضا بدون اینکه اطلاع داشته باشند و به واسطه نرم افزارهایی که درون گوشی خود نصب کرده اند به کانال و یا گروه اضافه می شوند.

خرید فالوور ارزان

خرید فالوور فیک ارزان ترین نوع فالوورها می باشند، با اینکه این فالوور ها تاثیر مستقیمی بر روی فروش ما ندارند ولی بصورت غیر مستقیم برای جذب ممبر واقعی تلگرام بسیار تاثیرگذار و مفید هستند.

تعرفه خرید فالوور اینستاگرام و تلگرام

هر کدام از مدل های فالوور تعرفه خاص خود را دارند که می توانید در صفحه سفارش تعرفه آن ها را مشاهده کرده و یا برای ثبت سفارش و اطلاعات بیشتر با ما بصورت مستقیم در تماس باشید.

خرید فالوور و لایک

خرید فالوور فوری

خرید پیج اینستاگرام

خرید فالوور هدفمند

خرید فالوور ایرانی تضمینی

ربات افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

خرید فالوور تلگرام

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments