خرید فالوور تلگرام

وب سایت سئو فارسی ( صفحه اول گوگل ) خرید فالوور تلگرام :  فالوور تلگرام دو نوع اصلی دارد، نوع اول  فالوور واقعی تلگرام و نوع دیگر  فالوور فیک تلگرام می باشد.

خرید فالوور تلگرام فیک

فالوور فیک تلگرام یا همان ممبر فیک معمولا برای کانال های تازه تاسیس بسیار مفید و پر کاربرد می باشد. همان طور که می دانید در هنگام تبلیغات تلگرام و جذب فاللور واقعی برای کانال ، اگر کانال شما فاللور کمی داشته باشد، اعضا از کانال خارج شده و حتی به کانال شما اضافه هم نمی شوند.

به همین دلیل در ابتدای راه اندازی کانال خرید فاللور فیک را به تمامی مشتریان عزیز توصیه می کنیم. معمولا کانال های زیر ۱۰ کا فاللور را بعنوان کانال های تازه تاسیس تلقی می شوند.

تعرفه خرید فاللور تلگرام فیک و ارزان

خرید فالوور تلگرام واقعی

برای جذب و خرید فاللور تلگرام دو روش اصلی وجود دارد، روش اول اضافه کردن فاللور اجباری است، در این روش اعضا بدون اینکه اطلاع داشته باشند به کانال اضافه می شوند.

روش بعدی اضافه کردن فاللور واقعی به کانال از روش تبلیغات می باشد ، روش تبلیغات پاپ آپ یکی از بهترین روش های تبلیغاتی برای خرید فاللور تلگرام واقعی است. در این روش تبلیغات کانال شما بصورت پاپ آپ در تلفن همراه کاربران نمایش داده می شود و اعضا با کلیک بر روی تبلیغات وارد کانال شده و در صورت تمایل به کانال اضافه می شوند.

در روش پاپ آپ معمولا برای جذب ۱ کا فالوور واقعی، حدود ۶۰ کا تبلیغ پاپ برای شما اجرا می شود، حدود ۱۰ کا از کانال شما بازدید کرده و ۱ کا ممبر به کانال شما اضافه می شوند.

برای ثبت سفارش می توانید از منوی بالای صفحه وارد قسمت خرید ممبر شده و به ۳ روشی که در آن قسمت وجود دارد سفارش خود را ثبت کنید.

زمان تحویل برای فالوور واقعی تلگرام ۲۴ ساعت و برای فاللور فیک ۱-۲ ساعت می باشد.

برای اطلاعات بیشتر نیز می توانید با ما در ارتباط باشید.

تمامی اطلاعات دفتر، شماره ثابت و همراه در صفحه اصلی سایت و صفحه ارتباط با ما موجود می باشد.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments