خرید فالوور اینستاگرام

یکی از شبکه های مجازی که این روزا طرفداران بسیار زیادی رو جذب خود کرده است اینستاگرام است . میتوان با جرات گفت که اکثر برند ها و شرکت های بزرگ یک یا چند پیچ در راستای فعالیت شرکت خود تاسیس میکنند و با نشان دادن فعالیت خود در غالب پست های اینستاگرام به مخاطبین حوزه کار خود را نشان میدهند .

اکثر چهره های سرشناش روز دنیا با درست کردن پیچ خود تمام اخبار و شرایط< و فعالیت خود برای فالوور ها به نمایش میگذارند.

فالوور اینستاگرام به دو دسته تقسیم میشود : ۱-فالوور واقعی ۲- فالوور فیک

فالوور واقعی اینستاگرام

فالوور واقعی مخاطبین واقعی اینستاگرام هستند که بنا به سلیقه خود پیچ های مورد علاقه خود را فالو میکنند و داخل صفحات محبوب خود پست های مورد علاقه خود را لایک میکنند .

خرید فالوور فیک ایسنتاگرام

این روز ها اکثر پیچ های اینستاگرام برای بالا بردن مخاطبین خود فالوور فیک رو انتخاب میکنند . این کار برای پیچ هایی که تازه شروع به کار کردند بسیار مفید هست و میتوانند در جذب فالوور واقعی و هر چه سریعتر رشد پیچ کمک کند .

خرید فالوور ایرانی ارزان

فالوور های اینستاگرام به دو دسته ایرانی و خارجی تقسیم میشوند که فالوور های ایرانی برای اکثر پیچ های کابران ایرانی بازده ی بیشتری دارند و در مواردی کمی فالوور های خارجی تمایل به بهره مندی از پست های پیچ های ایرانی دارند.

خرید فالوور فیک ارزان

فالوور فیک برای اکثر پیچ های ایستاگرام درصد زیادی رو شامل میشه و برای بالا بردن میران فالوور کارایی دارد .

خرید فالوور خارجی ایستاگرام

فالوور خارجی ایستاگرام برای تمامی پیچ ها قابل انجام هست ولی درصد ریزش بیشتری نسبت به فالوور های ایرانی دارد . به این دلیل که ممکن هست مخاطب های غیر ایرانی زیان تمایل به حضور داخل این پیچ ها رو نداشته باشند .

بازدید و لایک فیک برای پست ها

برای هر پست در اینستاگرام میتوان به هر میزان بازدید یا لایک فیک بگیرید ، البته فراموش نکنید که مقدار بازدید و لایک فیک با میزان فالوور های فیک و واقعی هم خوانی داشته باشد و روند طبیعی داشته باشد . برای مثال اگر یک پیچ ۵ هزار فالوور داشته باشد بهتر است شما به همان میزان بازدید و لایک برای پست های خود بگیرید تا مغایرتی بین فالوور و لایک و بازدید ایجاد نکنند و جنبه طبیعی خود را حفظ کند .

خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش

عمدتا ریزش فالوور های فیک بسیار نا چیز هست و ماندگاریه بالایی دارد . ممبر های واقعی در صورت تمایل از پیچ مورد نظر ان را فالوو کرده و کمتر دیده شده که تمایل به خروج داشته باشند مگر در مواردی که پیچ ایستاگرام دیگر فعالیت خود را کم یا متوقف کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.

Menu