ثبت سفارش فالوور اینستاگرام

ثبت سفارش فالوور اینستاگرام و لایک اینستاگرام

عزیزانی که می خواهند سفارش انواع عضو بدهند می توانند از یکی از روش های زیر پرداخت خود را انجام دهند و سپس تصویر از صفحه پرداخت یا کد پیگیری خود را بهمراه آی دی کانال یا گروه به تلگرام شماره ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸ ارسال نمایند.

آدرس دفنر: تهران – میدان رسالت – ابتدای خیابان مدنی پلاک ۱۵۳۹

——————————–

ثبت سفارش خرید فالوور اینستاگرام

شما عزیزان می توانید از طریق این فرم به راحتی درخواست خود را ارسال کنید. لازم بذکر است زمان تحویل سفارشات حداکثر 24 ساعت می باشد. مهم: قبل از خرید وضعیت اکانت اینستاگرام خود را در حالت Public قرار دهید و تا تحویل کامل بسته خریداری شده تغییر وضعیت ندهید .
  • در صورت بروز مشکل با این شماره با شما در ارتباط خواهیم بود
  • لطفا دقت بفرمایید که برای خرید ممبر میبایست پیج عمومی باشد و آی دی اینستاگرام را برای ما ارسال کنید. توجه فرمایید در زمان انجام سفارش تنظیمات کانال را به هیچ عنوان تغییر ندهید.

—————————

قوانین و شرایط سفارش 

روش های دیگر پرداخت و ثبت سفارش

انتقال کارت به کارت

۶۲۲۱-۰۶۱۲-۱۰۸۳-۱۱۰۵

بنام آقای مهدی باقری مهابادی

پرداخت اینترنتی

عزیزان برای پرداخت اینترنتی می توانند به درگاه پرداخت زیر مراجعه کنند و پس از واریز مبلغ به شماره همراه بالا پیغام ارسال کنند تا در کمترین زمان ممکن سفارش انجام شود.

https://zarinp.al/@SIAHGOSH

اطمینان به ما برای پرداخت :

بحث اطمینان در حوزه خرید و فروش اینترنتی بسیار دشوار شده است، متاسفانه در حوزه فناوری اطلاعات کلاه برداری بسیار گسترده شده و وارد فاز جدیدی شده است. در این حالت چگونه به یک وب سایت می توان اطمینان کرد؟

وب سایت سئو فارسی زیر مجموعه شرکت سرای تجارت دیبا بوده که این شرکت دارای شماره ثبت رسمی، آدرس ثبت شده می باشد و بیش از ۲ سال از فعالیت این شرکت در حوزه فناوری اطلاعات می گذرد.

تمامی پرداخت های شما نیز فقط به شماره کارت مدیریت عامل رسمی شرکت واریز می گردد.

آدرس دفتر: تهران – میدان رسالت – ابتدای خیابان مدنی پلاک ۱۵۳۹
۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸

آدرس رسمی دفتر : تهران – میدان سبلان – بلوار قدوسی – پلاک ۱۶۸

شماره تماس ضروری برای ارتباط با ما

۰۹۱۲۵۳۳۹۸۱۳

Menu