تعرفه سئو سایت

تعرفه سئو سایت

سئو فارسی : تعرفه سئو سایت به پارامترهای زیادی بستگی دارد به همین دلیل نمی توان مبلغ ثابتی را مشخص نمود.

تعرفه خدمات سئو سایت

یکی از مهم ترین پارامترهای مشخص کننده هزینه سئو کلیدواژه های انتخابی شما می باشد. برای برآورد هزینه سئو شما عزیزان میبایست کلماتی که مد نظر دارید تا با جستجوی این کلمات در گوگل به صفحه اول گوگل بیایید را مشخص کنید ، میزان رقابت روی این کلمات و همچنین تعداد این کلمات مشخص می کند که پروژه سئو سایت شما چه مقدار هزینه و در چه زمانی انجام می شود.

تعرفه سئو سایت

زمان سئو سایت

همان طور که می دانید پروسه بهینه سازی یک وب سایت بسیار زمان بر است و این کار را نمی توان در یک هفته یا یک ماه انجام داد، حداقل زمان برای انجام بهینه سازی یک وب سایت و رساندن آن به صفحه اول گوگل ۳ ماه می باشد و نسبت به رقابت و سختی کلمات کلیدی شما زمان انجام پروژه طولانی شده و حتی می تواند به یک سال نیز برسد.

تعرفه بهینه سازی وب سایت

تعرفه بهینه سازی سایت از مبلغ ۳ میلیون تومان شروع شده و نسبت به رقابت در کلمات کلیدی مد نظر شما تغییر پیدا می کند. البته تعداد کلمات کلیدی نیز بر قیمت سئو سایت تاثیرگذار است.

هزینه سئو وردپرس

همان طور که می دانید یکی از قسمت های مهم سئو سایت بخش داخلی وب سایت می باشد، برای طراحی وب سایت راه های مختلفی وجود دارد ولی یکی از بهترین و کم هزینه ترین روش ها استفاده از وردپرس است. یکی از مزیت های دیگر استفاده از وردپرس بهینه سازی ساده و سریع این سی ام اس می باشد.

لیست قیمت سئو

برای دریافت لیست قیمت سئو میبایست با همکاران ما تماس بگیرید و کلیدواژه های مورد نظر را به ما اطلاع دهید، سپس کارشناسان ما بعد از بررسی کلیدواژه ها و میزان رقابت مبلغ دقیق قیمت سئو سایت شما و همچنین زمان رسیدن سایت شما به صفحه اول را اطلاع می دهند.

شروع قیمت سئو از ۵ میلیون تومان می باشد. ( آخرین بروزرسانی آبان ۹۷)

سئو ارزان قیمت

ارزان ترین و با کیفیت ترین بهینه سازی وب سایت را از ما بخواهید.

برای استعلام قیمت و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

موبایل: ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸

موبایل:۰۹۱۲۵۳۳۹۸۱۳

کلمات کلیدی مرتبط با این صفحه

قیمت خدمات سئو

تعرفه بهینه سازی وب سایت

هزینه انجام سئو

سفارش سئو

هزینه بهینه سازی سایت

قیمت خدمات سئو

هزینه سئو سایت وردپرس

هزینه انجام سئو

Menu