ترفند نگه داشتن ممبر تلگرام

ترفند نگه داشتن ممبر تلگرام

وب سایت سئو فارسی :روش های مختلفی برای افزایش ممبر واقعی تلگرام وجود دارد ولی حفظ این اعضا و افزایش آنها تنها به خود شما بستگی دارد. در اینجا چند عامل مهم و اساسی برای نگه داشتن ممبر تلگرام را بررسی میکنیم:

۱٫ اسم و لینک کانال را به هیچ عنوان تغییر ندهید.

زمانی که اسم و لینک کانال را انتخاب کردید و اعضایی را جذب کردید به هیچ عنوان آنها را تغییر ندهید زیرا دیگر کاربری که دنبال نام کانال شما بگردد نمیتواند کانال شما را پیدا کند.

۲٫ از لوگو مناسب و گویا برای عکس کانال استفاده کنید.

لوگو کناسب باعث میشود تا در حافظه تصویری افرادی که عضو کانال شده است ثبت شوید.

۳٫ مطالب جذاب و آموزنده داشته باشید.

اگر کانال شما مطالبی جذاب و آموزنده داشته باشد هم اعضا خود را حفظ میکند و هم آنها با معرفی کانال به دیگران اعضا جدید به همراه خود می آورند

۴٫ روزانه حداقل ۲ پست جدید داشته باشید.

فعال و به روز بودن کانال و مطالب نقش بسیار مهم و کلیدی در حفظ ممبرها دارد.

۵٫ از عکس های زیبا و جذاب استفاده کنید.

طبق تحقیقاتی که انجام شده پست هایی که با عکس های زیبا و جذاب همراه باشند در شبکه های اجتماعی بیشتر مورد استقبال قرار میگیرند و توجه زیادی به سمت کانال جذب میکنند

۶٫ پست های کوتاه و مفید قرار دهید.

به هیچ عنوان پست های بلند و طولانی را به صورت یکجا ارسال نکنید چون در نگاه اول از نظر مخاطب خسته کننده می باشد و نمی خوانند.

اینگونه پست ها را بهتر است پارت بندی نمایید و بخش به بخش ارسال کنید.

۷٫ مطالب را با استفاده از هشتگ # دسته بندی کنید.

دسته بندی مطالب با استفاده از هشتگ(#) به مطالب ارسالی شما نظم می بخشد و کاربران زمانی که به راحتی به توانند به مطالب مورد نظرشان دسترسی داشته باشند بیشتر جذب کانال شما میشوند.

۸٫ لینک کانال را در هر پست قرار دهید.

قرار دادن لینک کانال در هز پست باعث میشود تا زمانی که کاربران مطالب شما را برای افراد دیگر میفرستند آنها به راحتی به کانال شما دسترسی داشته باشند

۹٫ تخفیف هایی را فقط برای اعضا کانال در نظر بگیرید.

اگر قصد فروش و ارایه خدماتی را از طریق شبکه های اجتماعی دارید قرار دادن تخفیف هایی که فقط ویژه اعضا عضو شده باشند باعت جذب اعضا زیادی به سمت کانالتان میشود.

۱۰٫ داشتن چند ادمین فعال

با توجه به اینکه کانال تلگرام قابلیت داشتن چند ادمین (مدیر) را دارند بهتر است چند ادمین داشته باشید تا همیشه کانال فعال باشد و کاربران را حفظ نمایید.