تبلیغات گسترده تلگرام

تبلیغات گسترده تلگرام

در حال حاضر امکان ارائه خدمات تبلیغات گسترده در تلگرام مقدور نیست

تبلیغات در تلگرام

برای دریافت ممبرهای حقیقی در تلگرام و داشتن بازخورد خوب از کانال خود حتما باید از روش های تبلیغ در تلگرام استفاده کنید که در زیر چند نمونه از آن ها را برای شما توضیح می دهیم.

روش های گرفتن ممبر تلگرام با تبلیغات

تبلیغ تلگرام در دیگر کانال ها

یکی از روش های موثر برای تبلیغات تلگرام، انجام تبلیغ در کانال هایی با ممبرهای بالا می باشد، بدین صورت که شما مثلا با قسمت تبلیغات کانال گیزمیز تماس می گیرید و برای ۶ ساعت بودن تبلیغ کانال شما در این کانال مبلغ ۱٫۵ میلیون تومان را پرداخت می کنید.

این روش از تبلیغات در تلگرام بسیار مفید هست فقط دقت فرمایید که در کانال هایی که اعضای فیک بالایی دارند این تبلیغات را انجام ندهید!!!

برای شناسایی این نوع کانال ها روش های کمی وجود دارد و می توان گفت بیش از ۸۰% موارد نمی توان مطمئن شد که اعضای یک کانال واقعی هستند یا خیر!!

تبلیغات گسترده در تلگرام چیست؟

این نوع تبلیغات به این صورت هست که شما در کانال خود یک پست تبلیغاتی درست می کنید و ما آن پست تبلیغاتی شما را در گروه های مختلف ارسال می کنیم، انتخاب گروه ها به موضوع کانال شما بستگی دارد، مثلا کانالی که با موضوع فروش لوازم آرایشی هست باید تبلیغات این گروه در کانال هایی که مخاطب آن ها بیشتر بانوان هستند انجام شود.

این نوع تبلیغات را می توان بهترین مدل تبلیغات در تلگرام دانست زیرا در اکثر موارد بازگشت خوبی برای دارنده کانال دارد.

روش های دیگر نیز وجود دارد مانند تبلیغات پاپ آپ ، تبلیغات پوش نوتیفیکیشن و … در مقالات و صفحات دیگر به آن می پردازیم.