بهینه سازی وب سایت

بهینه سازی وب سایت

بهینه سازی وب سایت یا همان سئو به عملیاتی گفته می شود که معمولا سئوکاران برای بهینه کردن وب سایت بمنظور بهتر جستجو شدن در موتورهای جستجو انجام می دهند گفته می شود.

بهینه سازی وب سایت چیست؟ و به چه پارمترهایی بستگی دارد

برای بهینه سازی یک سایت و رساندن آن به صفحه اول گوگل حدود ۲۰۰ پارامتر بصورت مستقیم و غیر مستقیم تاثیرگذار هستند، برای مثال از انتخاب صحیح دامنه بر روی بحث سئو تاثیرگذار هست تا حتی کوچکترین لینک ها داخلی وب سایت.

بهینه سازی وب سایت

هزینه بهینه سازی وب سایت

هزینه بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو بستگی به شغل شما، کلمات کلیدی مد نظر شما و میزان رقابت در صفحه اول گوگل روی کلید واژه شما، همچنین نوع وب سایت و پایه وب سایت شما نیز تاثیر گذار است.

هزینه بهینه سازی یا سئو معمولا از ۱٫۵ میلیون تومان شروع شده و نسبت به موارد بالا هزینه زیاد می شود ، برای اطلاع دقیق از قیمت بهینه سازی وب سایت باید بصورت مستقیم با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید تا پس از بررسی مبلغ دقیق را به اطلاع شما عزیزان برسانند.

آخرین بروز رسانی قیمت برای سئو وب سایت آبان ۹۷ :  شروع قیمت از ۵ میلیون تومان و حداقل زمان ۳ ماه می باشد.

مدت زمان بهینه سازی وب سایت

مدت زمان بهینه سازی وب سایت حداقل ۳ ماه و حداکثر ۶ ماه زمان میبرد، رسیدن به صفحه اول گوگل پروسه ای زمان بر است و بدلیل سر و کار داشتن با الگوریتم ها و ربات های گوگل امکان کم کردن این زمان وجود ندارد.

در نظر داشته باشید برای رسیدن به صفحه اول گوگل فقط از روش های مورد تایید گوگل و به اسطلاح کلاه سفید یا خاکستری استفاده کنید تا درگیر جریمه های گوگل نشوید.

تاثیر پایه وب سایت در بهینه سازی

اگر شما می خواهید از وب سایت های کم هزینه و کد باز استفاده کنید بهترین گزینه برای شما استفاده از وردپرس البته با قالبی که حتما برای موتورهای جستجو بهینه سازی شده باشد، اکثر قالب های رایگان احتیاج به بهینه سازی برای موتورهای جستجو را دارد.

برای اطلاع دقیق از قیمت بهینه سازی وب سایت و مشاوره بهینه سازی و همچنین انتخاب نوع وب سایت مفید می توانید بصورت مستقیم با ما در تماس باشید.

۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸

۰۹۱۲۵۳۳۹۸۱۳

کلمات کلیدی نزدیک با این صفحه

بهینه سازی وب سایت seo

سئو وب سایت

بهینه سازی سایت چیست

آموزش بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت در گوگل

قیمت سئو سایت

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

تعرفه سئو سایت

Menu