بازدید انبوه تلگرام

بازدید انبوه تلگرام

در حال حاضر امکان ارائه ممبر فیک و یا ممبر واقعی با روش های دیگر امکان پذیر است!!!

در حال حاضر امکان ارائه این خدمات نیست!!!!

یکی از بهترین روش های تبلیغاتی در تلگرام روش تبلیغات بازدید انبوه در تلگرام است.

این روش تبلیغاتی به این صورت است که شما یک پست تبلیغاتی در کانال خود قرار می دهید برای جذب اعضای حقیقی جدید و ما با استفاده از ابر گروه های تخصصی تلگرام و ارسال پست شما به این کانال ها برای جذب ممبرهای واقعی تلگرام تبلیغ انجام میدهیم، این روش را می توان یکی از کارآمدترین روش ها برای فروش کالا و جذب ممبرهای واقعی تلگرامی دانست.

بیشتر کاربران و مشتریان با مشکل بازدید پست هایی که در کانال یا گروه خود قرار میدهند مواجه می شوند و بازدید کمی دارند که این برای گروه یا کانال یک امتیاز منفی محسوب می شود و بیشتر مدیران کانال و یا گروه های تلگرامی به دنبال افزایش ممبر و بازدید واقعی هستند که برای حل این مشکل اکثرا به دنبال راه حل و روش هایی هستند که ما در این مقاله قصد داریم تا این روش ها و راه حل ها را خدمت شما عزیزان عرض کنیم .

افزایش بازدید واقعی

افزایش بازدید واقعی تنها با اضافه شدن ممبر ها و کاربران حقیقی انجام می شود که با انجام یکی از روش های پاپ آپ یا پوش و … می توانید افزایش تعداد ممبر های کانال یا گروه خود و در نتیجه افزایش بازدید را شاهد باشید .

یکی دیگر از این روش ها اد اجباری است که در این روش با استفاده از برنامه و سایت ها شما را خود به خود عضو کانال یا گروه می کند که در این نوع از افزایش ممبر شما با ریزش ممبر ها نیز تا حد قابل توجهی مواجه خواهید شد ولی در روش تبلیغات که به چند صورت انجام می شود که ریزش ممبر ها تا حد قابل توجهی در این روش کمتر است .

به این موضوع نیز باید توجه داشت که هرچه شما هزینه بیشتری و تعداد فالور های بیشتری به کانال یا گروه خودتان جذب کنید نتیجه قابل قبول تری و بازخورد خوبی را برای شما به همراه خواهد داشت.

زمانی که ممبر های کانال یا گروه شما افزایش پیدا می کند بازدید پست های شما نیز با به اشتراک گذاشتن پست ها و مطالب داخل کانال یا گروه شما خود به خود با افزایش بازدید و ممبر خوبی مواجه خواهید شد.

ممبر فیک

یکی از این روش ها که اکثرا برای کانال های تازه باز شده و نوپا پیشنهاد می شود خرید ممبر فیک برای کانال یا گروه است. اغلب مشتریان با شنیدن کلمه ممبر فیک کمی مردد می شوند که شاید برای کانال یا گروه آنها ضرری داشته باشد اما باید گفت که ممبر فیک در واقع کاربران آفلاینی هستند که بازدیدی برای شما به همراه ندارند و تنها بازدید گروه یا کانال تلگرام شما را بالا می برد.

سوالات در زمینه بازدید انبوه تلگرام

سوالاتی که در زمینه بازدید انبوه تلگرام برای شما عزیزان ایجاد شده است طبق این عناوین است ؛ دانلود نرم افزار ارسال انبوه تلگرام ، نرم افزار ارسال پیام انبوه در تلگرام رایگان ، نرم افزار ارسال تلگرام انبوه ، دانلود رایگان تبلیغات در تلگرام ، پنل تبلیغات در تلگرام ، دانبود رایگان نرم افزار ارسال انبوه تلگرام اندروید ، نرم افزار تبلیغات در گروه های تلگرام ، دانلود رایگان برنامه تبلیغات در تلگرام ، … این ها عناوینی بود که در زمینه بازدید انبوه تلگرام مطرح شده بود و در مقالات بعدی به این موارد خواهیم پرداخت.