انتشار برنامه در گوگل پلی

انتشار برنامه در گوگل پلی

انتشار برنامه در گوگل پلی : همان طور که می دانید گوگل پلی برای توسعه دهندگان ایرانی بسته است و حتی با استفاده از فیلتر شکن و اتصال به یک کشور دیگه برای انتشار با مشکل پرداخت برای آپلود نرم افزار مواجه می شویم.

حتی اگر با استفاده از گیفت کارت مبلغ ۲۵ دلار مربوط به گوگل را نیز پرداخت کنیم، برای برداشت درآمد حاصل از نرم افزار با مشکل جدی تری رودررو هستیم.

شرکت سرای تجارت دیبا که در ایران بصورت مسئولیت محدود حدود ۳ سال است که فعالیت خود را آغاز کرده با گسترش کار خود توانسته هست با استفاده از ثبت شرکت در خارج از کشور تمامی این موانع را از سر راه بردارد و بدنبال کمک به توسعه دهندگان داخلی ایران نیز می باشد.

شرکت سرای تجارت دیبا از شما توسعه دهندگان عزیز دعوت به همکاری می نماید.

کسب درآمد از گوگل پلی

شما عزیزان می توانید با کمترین هزینه نرم افزار خود را در گوگل پلی انتشار دهید و مبالغ درآمدی خود را از گوگل پلی در داخل ایران بصورت ریالی دریافت کنید ( ۳۰ درصد درآمد توسط گوگل برداشته می شود و ۱۰ درصد نیز بعنوان مالیات از حساب شرکت برداشته می شود).

شما برای انتشار برنامه خود در گوگل پلی فقط هزینه ۱۰۰ دلاری برای انتشار برنامه را به ما پرداخت می کنید و تمامی مبالغ بدست آمده از فروش برنامه شما بصورت کامل در ایران به شما پرداخت می شود.

برای شروع همکاری شما میبایست قبل از پرداخت مبلغ ابتدا فایل apk خود را برای ما ارسال کنید تا توسط همکاران ما تست شود و پس از تایید و پرداخت شما حداکثر ۲۴ ساعت بعد فایل apk شما در گوگل پلی آپلود می شود، البته در صورت رد کردن اپلیکیشن توسط گوگل ما هیچ مسئولیتی قبول نمی کنیم و شما خود میبایست ایراداتی که گوگل اعلام می کند را بر طرف کرده و فایل جدید ارسال کنید.

برای انتشار برنامه در گوگل پلی قوانینی وجود دارد که شما میبایست تمامی موارد را اعمال کنید.

برای اپلیکیشن هایی که خرید درون برنامه ای می خواهند داشته باشند نیز این امکان وجود دارد که با ارسال مبالغ و توضیحات هر محصول کد api از ما دریافت کرده و از آن استفاده کنند.

تمامی مسئولیت و عواقب رعایت نکردن بحث کپی رایط بر عهده توسعه دهنده می باشد. برای ارسال نهایی حتما میبایست قراردادی که برای شما ارسال می شود را امضا کرده و به آدرس دفتر ما در تهران ارسال کنید.

برای اطلاعات بیشتر و ارتباط مستقیم به تلگرام ما پیغام ارسال کنید. ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸

——————————-


برای دریافت نرم افزار افزایش ممبر تلگرام میتوانید از لینک زیر استفاده کنید

https://play.google.com/store/apps/details?id=telegram.channel.member.adder

Menu