افزایش عضو و ممبر تلگرام

افزایش عضو و ممبر تلگرام

هر ادمین کانال یا گروه در تلگرام با مشاهده ی دیگر کانال ها با درآمد بالا بفکر ترفند افزایش ممبرکانل تلگرام رایگان، افزایش عضو و ممبر تلگرام و همچنین افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام می افتد وبه فکر بالا بردن ممبر های واقعی ، هدف هر ادمینی و مدیر کانالی برای کانال تلگرام یا گروه خودش درآمد زایی است.

افزایش ممبر فیک تلگرام

ممبر تلگرام همان طور که می دانید دو نوع اصلی دارد، مدل اول ممبر کانال تلگرام و مدل دون ممبر گروه تلگرام می باشد که این دو نوع با هم متفاوت است و همچنین هزینه خرید ممبر فیک کانال با ممبر فیک گروه نیز متفاوت است.

تعرفه ای که در زیر مشاهده می کنید برای خرید ممبر فیک کانال تلگرام می باشد، اگر تمایل دارید که ممبر فیک گروه تلگرام خریداری کنید می توانید در صفحه پرداخت تعرفه آن را مشاهده فرمایید.

ممبر های فیک ما اکثرا شماره های مجازی هستند به همین دلیل کمترین مقدار ریزش ممکن را مشاهده خواهید کرد می توان گفت ریزش ممبر فیک شماره مجازی حدود ۱۰ درصد می باشد و این ریزش هم بخاطر بسته شدن بعضی از شماره های مجازی توسط تلگرام می باشد.

فروش ممبر فیک تلگرام

ثبت سفارش

برای دریافت اطلاعات تکمیلی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تعرفه خرید عضو و ممبر تلگرام

برای بیشتر کاربران این سوال ایجاد می شود چگونه افزایش ممبر گروه تلگرام داشته باشیم یا چگونه ممبر فیک بسازیم  که با استفاده از نرم افزار افزایش ممبر کانال تلگرام ، ربات افزایش ممبر کانال تلگرام می تواند افزایش ممبر را داشته باشد و آن هم نه به صورت فیک بلکه به صورت واقعی.

افزایش ممبر واقعی با اد اجباری

ادد ممبر کانال تلگرام

خرید ممبر فیک

روش های افرایش عضو و ممبر کانال و گروه تلگرام

افزایش عضو و ممبر تلگرام

تولید محتوای مناسب و مفید برای کاربر

بدیهی است که شما باید برای اینکه مخاطب را در گروه یا کانال خود نگه دارید باید محتوایی مناسب و به روز و جذاب در گروه و کانال خودتان قرار دهید . تا بتوانید به جای خرید ممبر فیک از ممبر های واقعی و حقیقی برای دیده شدن بیشتر و نشر محتوا خود استفاده کنید. پس همیشه  سعی و هدف خودتان را بر اساس تولید محتوا برنامه ریزی کنید. توجه بیشتری را به آن داشته باشید زیرا محتوا پل ارتباطی مستقیمی با مخاطب و کاربر کانال یا گروه شماست و این هم در نظر داشته باشید که هرچه مطالب شما جذاب تر باشد، نه تنها کاربرکم نمی شود بلکه با نشر محتوا شما کاربران بیشتری به کانل یا گروه شما عضو میشوند ممبر واقعی بدون هزینه کردن برای اضافه کردن ممبر فیک.

افزایش عضو و ممبر تلگرام

و یک نکته دیگری که بی ربط به محتوایی که تولید می کنید نیست این است که هیچگاه موضوعی که در ابتدا با آن شروع کردید را تغییر ندهید ، در صورت تمایل به عوض کردن موضوع  به موضوعی دیگر شما می توانید بعد ها با گسترش موضوع اصلی خود به عنوان شاخه جداگانه به موضوع کانال یا گروه خود بپردازید.

عمومی بودن یا public بودن کانال یا گروه

یکی از مهمترن فاکتور ها در جذب ممبر واقعی برای کانال یا گروه شما عمومی بودن آن است زیرا تنها کانال ها و یا گروه هایی که به صورت public  یا عمومی هستند و به اصطلاح باز هستند قابل جستجو شدن هستند و کاربر می تواند با وارد کرد نشانی یا نام کانال و یا گروه شما آن را پیدا کرده و عضو شود . اگر کانالی دارید که تا حدودی از موفقیت برخوردار است و به صورت خصوصی است نگران نباشید شما می توانید آن را به صورت کانال یا گروه عمومی دربیاورید.

کلمات کلیدی نزدیک با متن این صفحه

افزایش ممبر رایگان کانال تلگرام

افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام رایگان

افزایش ممبر واقعی تلگرام رایگان

افزایش ممبر فیک تلگرام

ربات افزایش ممبر کانال تلگرام

۱۰۰ ممبر رایگان

افزایش ممبر گروه تلگرام

۵۰۰ ممبر رایگان

Menu