آوردن سایت به صفحه اول گوگل

آوردن سایت به صفحه اول گوگل

سئو فارسی : یکی از سئوالات اکثر مشتریان چگونگی آوردن سایت به صفحه اول گوگل است! آوردن سایت به صفحه اول گوگل در یک پروسه ای چند ماهه انجام می شود که اصطلاحا به آن بهینه سازی سایت و یا سئو سایت می گویند.

بروز رسانی این قسمت در آبان 97 : حداقل هزینه رسیدن به صفحه اول گوگل از 5 میلیون تومان شروع می شود، برای اطلاعات بیشتر می توانید بصورت مستقیم با ما در ارتباط باشید.

پروسه سئو سایت به پارامترهای زیادی بستگی دارد که باید این پارامترها تک تک برای موتورهای جستجو بهینه شود تا یک سایت بتواند در کلیدواژه های مورد نظر به رتبه های اول گوگل برسد. برای بهینه سازی یک وب سایت دو بخش کلی وجود دارد، بخش اول بهینه سازی داخلی وب سایت و بخش دوم بهینه سازی خارجی سایت که معمولا برای بهینه سازی داخلی حداکثر ۲-۳ هفته زمان کافی است ولی برای بهینه سازی خارجی سایت حداقل ۲ ماه زمان احتیاج است.

آوردن سایت به صفحه اول گوگل

آیا آوردن سایت به صفحه اول گوگل کار ساده ای است؟

برای پاسخ به این قبیل سئوالات باید اشاره کرد به این که رسیدن به صفحه اول گوگل بدین معنی است که شما در حوزه صنعت و صنف خود بعنوان یکی از ۱۰ برند اول هستید!! به نظر شما آیا رسیدن به این جایگاه کار ساده ای است؟

همان طور که در مثال بالا گفته شد برای رسیدن به یکی از جایگاه های ۱۰ برند اصلی صنف خود شما باید واقعا بهترین و بهینه ترین وب سایت را نسبت به رقبای خود داشته باشید و میزان سختی این کار نیز به صنف شما و رقبای شما بستگی دارد.

هزینه آوردن سایت به صفحه اول گوگل

اگر این متن را از ابتدا خوانده باشید متوجه شده اید که هزینه آوردن سایه به صفحه اول گوگل کاملا به صنف شما وکلمات کلیدی انتخابی شما بستگی دارد.

اگر شما در صنف هایی هستید که هنوز رقابت سختی در صفحه اول گوگل ایجاد نشده و رقبای شما هنوز از روش های قدیمی بازاریابی می کنند وبسوی روش های نوین بازاریابی که سرآمد آن ها حضور در صفحه اول گوگل است روی نیاوردند کار بسیار ساده تری در پیش دارید. این سادگی به این معنا نیست که شما بسرعت و براحتی بتوانید وارد صفحه اول گوگل شوید خیر، رسیدن به صفحه اول گوگل اصلا کار ساده ای نیست و فقط در این حوزه کسانی که واقعا حرفه ای این کار را دنبال می کنند و همچنین تجربه بالا دارند می توانند در این حوزه کاری بمانند.

حدود هزینه آوردن سایت به صفحه اول گوگل از حدود ۱٫۵ میلیون تا ۲۰ میلیون تومان متغیر است و نصبت به صنف شما و سایت های رقبا و پروسه ای که می توانیم پیش برویم تا مشتری بهترین نتیجه را ببیند تغییر می کند، مثلا برای صنف هایی مانند دکوراسیون صرافی بدلیل رقابت کم در صفحه اول گوگل مبلغ قرارداد ما همان ۱٫۵ م تومان است ولی در صنف آژانس های مسافرتی بدلیل رقابت بسیار سنگین در صفحه اول گوگل ممکن است این هزینه از ۲۰ م نیز بالاتر برود.

یکی از نکات بسیار مهم در آوردن سایت به صفحه اول گوگل کلمات کلیدی انتخاب شده توسط مشتری می باشد که حتما ما به شما مشتریان عزیز پیشنهاد می کنیم قبل از انتخاب آن ها با یک سئوکار حرفه ای مشاوره نمایید.

خیلی از همکاران هستند با خواندن چند مقاله می خواهند وارد این حرفه شوند ولی قطعا موفق نمی شوند چون در حوزه سئو و بهینه سازی سایت بیش از ۸۰% کار روی تجربه متمرکز شده است و فقط حرفه ای ها می توانند در زمان حدودی مشخص و با کمترین هزینه ممکن سایت شما را به صفحه اول گوگل برسانند.

چرا بیش از ۸۰% بحث آوردن سایت به صفحه اول گوگل تجربه است؟

همان طور که می دانید یکی از درآمدهای اصلی گوگل از طریق تبلیغات در گوگل بوجود می آید به همین دلیل شرکت گوگل در ارتباط با نحوه کار موتور جستجوی خود هیچ وقت بطور شفاف و کامل توضیح نمی دهد که چطور پیش می رود. به همین دلیل سئوکاران حرفه ای از طریق کلیات و روش های آزمون و خطا به دانسته هایی می رسند که چگونه و با چه راهکاری یک وب سایت را به صفحه اول گوگل برسانند.

کلیدواژه های نزدیک با این صفحه و بجث سئو

صفحه اول گوگل تضمینی

قیمت صفحه اول گوگل

نمایش در صفحه اول گوگل

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

چگونه در صفحه اول گوگل باشیم

صفحه اول جستجوی گوگل

اوردن سایت در گوگل

چگونه در صفحه اول جستجوی گوگل قرار بگیرید؟

Menu